NIVEA MEN – linia do golenia ciała Protect&Care Body Shaving

nivea menNIVEA stworzyła linię NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving, która ułatwia dokładne golenie, pielęgnację i pełną ochronę skóry przed podrażnieniami. Tym bardziej, że współczesny mężczyzna sięga po maszynkę do golenia nie tylko po to by zgolić brodę i wąsy. Chce też zadbać o całe swoje ciało.

Golenie całego ciała staje się naturalnym elementem pielęgnacji. Jak pokazują badania, 52% mężczyzn goli swoje ciało. Szczególnie latem, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, dbają o te części ciała, które w upalne dni są częściej odsłaniane. Jednak codzienne golenie u niektórych mężczyzn powoduje podrażnienia. Rozwiązaniem jest nowa linia NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving.

Nowe kosmetyki NIVEA MEN

Protect&Care Body Shaving swoją skuteczność zawdzięczają formule wzbogaconej o aloes i prowitaminę B5, która dba o skórę i chroni ją przed podrażnieniami. Skóra zyskuje naturalną gładkość, bez zaczerwienienia i uczucia pieczenia. Dodatkowo produkty gwarantują wygodną aplikację – żel do golenia zapewnia wyjątkowe prowadzenie ostrza, sztyft do golenia jest bardzo praktyczny w użyciu i nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem, można go nakładać bezpośrednio na skórę. Balsam po goleniu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, łagodząc podrażnienia i nawilżając skórę.

W skład linii NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving wchodzą: ochronny sztyft i żel do golenia ciała oraz ochronny balsam po goleniu. Cena 17,99 zł i 25, 99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany