Nivea antyperspirant: linia NIVEA DRY

nivea antyperspirantNa rynku pojawił się nowy Nivea antyperspirant. Seria Nivea Dry to niezawodna 48 godzina ochrona przeciw poceniu się. Pozostawia na skórze piękny zapach.

Nivea antyperspirant dla kobiet DRY FRESH

Połączenie efektywności linii DRY z chęcią uzyskania przyjemnego i świeżego zapachu zaowocowało stworzeniem linii DRY FRESH. Nowoczesny i kobiecy antyperspirant z kwiatowym zapachem zapewniający długotrwałe poczucie świeżości. Unikalna i silna formuła DUALCTIVE gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc najsilniejsze antyperspiranty na rynku od NIVEA.

ANTYPERSPIRANT DRY FRESH ROLL-ON: cena: 8,99 zł

ANTYPERSPIRANT DRY FRESH SPRAY: cena: 8,99 zł (150 ml); 13,29 zł (250 ml)

Nivea antyperspirant dla kobiet DRY Comfort

NIVEA DRY oferuje skuteczną i szybką ochronę dzięki której czujesz się komfortowo przez cały dzień. Unikalna i silna formuła dualactive zapewnia świeżość i ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych. Powoduje to, że DRY jest najskuteczniejszym antyperspirantem od NIVEA. Z przyjemnym, delikatnym pudrowym zapachem będziesz czuła się komfortowo w wielu wymagających życiowych sytuacjach.

DRY COMFORT ANTYPERSPIRANT W SZTYFCIE: cena: 8,99 zł (50 ml)

DRY COMFORT ANTYPERSPIRANT W KULCE: cena: 8,99 zł (50 ml)

DRY COMFORT ANTYPERSPIRANT SPRAY: 8,99 zł (150 ml); 13,29 zł (250 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Szampon NIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODA!

Lekki mus do ciała NIVEA

Nivea antyperspirant dla mężczyzn DRY FRESH

Połączenie efektywności linii DRY z chęcią uzyskania przyjemnego i świeżego zapachu zaowocowało stworzeniem linii DRY FRESH. Nowoczesny i męski zapach zawiera aromatyczne i drzewne nuty połączone z jaśminem i cytrusami. Unikalna i silna formuła Dual Active gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc jeden z najsilniejszych antyperspirantów na rynku od NIVEA

ANTYPERSPIRANTY DRY FRESH ROLL-ON: 8,99 zł (50 ml)

ANTYPERSPIRANT DRY FRESH SPRAY: 8,99 zł (150 ml); 13,29 zł (250 ml)

Nivea antyperspirant dla mężczyzn DRY IMPACT

Bez potu i przykrego zapachu przez cały dzień. Dzięki niezawodnej ochronie idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb, skóra pod pachami jest przyjemnie sucha. Lekki męski zapach i doskonała ochrona antyperspirantu. Dwuaktywna formuła powoduje że jest to najmocniejszy antyperspirant w portfolio NIVEA.

DRY IMPACT ANTYPERSPIRANT W KULCE: cena: 8,99 zł (50 ml)

DRY IMPACT ANTYPERSPIRANT SPRAY: 8,99 zł (150 ml); 13,29 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany