Neutrogena® Hydro Boost® Regenerujący balsam do twarzy

kosmetyki neutrogenaNawodnij skórę z pomocą regenerującego balsamu do twarzy Skin Rescue Balm z serii Neutrogena® Hydro Boost®. To skoncentrowana formuła z kwasem hialuronowym, trehalozą naturalnego pochodzenia i antyoksydantami, która zapewnia 48h nawodnienia dla zdrowej, pełnej blasku cery. Skin Rescue Balm jest uzupełnieniem serii kosmetyków nawadniających Hydro Boost®, w której skład wchodzą także inne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy oraz ciała.

Głównym zadaniem kosmetyków nawilżających jest odbudowa i wzmocnienie bariery naskórkowej, bo im ona jest szczelniejsza, tym mniej wody przez nią ucieka. Pomoże ją zatrzymać nowość od marki Neutrogena® czyli Hydro Boost® Skin Rescue Balm.

Co zawiera balsam

Ten regenerujący balsam do twarzy Neutrogena® Hydro Boost® wspiera działanie naturalnych procesów wiążących wodę w skórze. Bogata, aksamitna konsystencja tego regenerującego balsamu świetnie rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją sprężystą i intensywnie nawodnioną aż przez 48 godzin. Skoncentrowana formuła kosmetyku zawiera m.in.:

  • kwas hialuronowy, który zwiększa poziom wody w skórze (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże aż 250 cząsteczek wody!),
  • trehalozę pochodzenia naturalnego, pomagającą „zamknąć” nawodnienie w skórze,
  • ekstrakt z drożdży o właściwościach stymulujących naturalną syntezę kwasu hialuronowego,
  • połączenie antyoksydantów z witaminą E, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Neutrogena® Hydro Boost® Skin Rescue Balm, nakładany na twarz oraz szyję codziennie rano i wieczorem, pomoże zapobiec utracie elastyczności skóry i jej wiotczeniu. Zadba także o prawidłowy poziom nawilżenia i będzie szybkim i skutecznym ratunkiem dla przesuszonej, łuszczącej się cery.

Cena: ok. 50,99 zł (50 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany