NEUTROGENA do pielęgnacji twarzy

neutrogena

NEUTROGENA to ekspert w pielęgnacji skóry. Z myślą o młodych kobietach po 20 roku życia stworzyła nową linię z odświeżającą nutą różowego grejpfruta o potrójnym działaniu. Produkty do pielęgnacji NEUTROGENA  Visibly Clear  Pink Grapefruit to odświeżenie, nawilżenie i oczyszczenie jakiego potrzebuje cera młodej kobiety.

Neutrogena – potrójny efekt

Produkty do pielęgnacji twarzy NEUTROGENA  Visibly Clear  Pink Grapefruit to połączenie 3 składników dla potrójnego efektu.

Dzięki zastosowaniu technologii MICROCLEAR delikatnie i głęboko oczyszcza skórę oraz zapobiega powstawaniu zaskórników bez uczucia ściągania. Badania kliniczne potwierdziły wnikanie formuły w głąb skóry i skuteczne odblokowywanie porów.

WIĘCEJ: OCZYSZCZANIE TWARZY W 3 KROKACH

Zastosowany w produktach kwas salicylowy pozwala zwalczać wszelkie niedoskonałości, w tym wypryski, pełniąc rolę regulatora odnowy komórkowej skóry twarzy, poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek. Dlatego zawdzięczamy mu widoczną poprawę struktury i kolorytu skóry,
a zastosowany w produktach do oczyszczania, idealnie przygotowuje ją do absorbowania składników aktywnych zastosowanych w kremach.

W formule linii NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grapefruit znajduje się również chlorek benzalkonium który usuwa i zapobiega rozwojowi bakterii. To bezpieczny organiczny związek chemiczny stosowany do cery tłustej i trądzikowej, jednocześnie o łagodnym działaniu. Ma jeszcze jedną zaletę – jego obecność w produktach wpływa na efekt gładkości skóry po zastosowaniu.

W nowej linii znajdują się 4 produkty:

1. Żel do oczyszczania twarzy – Cena: 16,99 zł (200 ml)
2. Kremowy żel do mycia twarzy – Cena: 16,99 zł (150 ml)
3. Peeling do twarzy – Cena: 16,99 zł (150 ml)
4. Krem nawilżający do twarzy – Cena: 19,99 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany