Neuronica – serum do dłoni

serum do dłoniSerum do dłoni Neuronica, które dzięki starannie dobranej kompozycji składników aktywnych dogłębnie odżywia skórę rąk, pozostawiając ją wygładzoną, ujędrnioną i pełną blasku.Dzięki temu dłonie będą stanowiły naszą wizytówkę

Wystawione na czynniki zewnętrzne oraz detergenty dłonie starzeją się szybciej niż reszta naszego ciała. Bez odpowiedniej pielęgnacji, ich skóra staje się cienka i krucha, ukazuje naczynka krwionośne, pokryta jest przebarwieniami, a przez to… zdradza swój wiek. Do najbardziej widocznych problemów jakie dotykają skórę rąk można zaliczyć suchość,  utratę jędrności i elastyczności oraz nierówny koloryt. Z myślą o tych problemach powstało serum do dłoni Neuronica.

Serum do dłoni z kolagenem i elastyną

Odwodniona i pozbawiona jędrności skóra dłoni do odbudowy swoich struktur potrzebuje kolagenu i elastyny. Właśnie dlatego, w odżywczym serum Neuronica znalazł się MATRIXYL SYNTHE’6 – peptyd stymulujący syntezę tych dwóch składników w naszych tkankach. Drugi składnik kosmetyku – CALMOSENSINE – działa odprężająco i kojąco na mięśnie, dzięki czemu zapobiega procesowi pogłębiania i utrwalania się zmarszczek. Ich działanie wspiera niezwykły w swym działaniu olej abisyński posiadający właściwości odbudowujące skórę. Co więcej, wzmacnia on odczucie jej wygładzania i nawilżenia. Efekt dopełnia działanie mocznika, który dba o to, by woda pozostała w naskórku oraz lanoliny cenionej ze względu na nawilżające właściwości. Za łagodzenie podrażnień skóry, na które jest ona szczególnie podatna podczas zimowych chłodów odpowiadają z alantoina i d-penthenol.

Cena: 29,99 zł (100 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany