NEUREXAN – lek na zaburzenia snu i stany wzmożonego napięcia nerwowego

lek na sen

Neurexan jest lekiem o potwierdzonej klinicznie skuteczności, zwalczającym niepokój nerwowy i zaburzenia snu. Zawiera 4 naturalne substancje czynne o wielotorowym działaniu. Wpływa na ośrodkowy układ nerwowy i pomagające przerwać koło przewlekłego stresu.

Zawarta w leku passiflora pomaga wyciszyć niepokój i nerwową bezsenność, owies wzmacnia organizm w walce z zaburzeniami snu i zmęczeniem, wynikającym z przepracowania oraz ciągłego stresu, a odpowiednio dobrany wyciąg z nasion kawy oraz izowalerian cynku, poprawiają koncentrację i redukują napięcie nerwowe o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. Specjalne połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych wpływa regulacyjnie na organizm, szybko i skutecznie zwalczając nerwowy niepokój oraz bezsenność. Kojące działanie leku pacjent odczuwa już po 20 minutach, co jest unikatową cechą w tej kategorii produktów dostępnych bez recepty.

Neurexan pozwala efektywnie walczyć ze stresem, jednocześnie nie powodując porannego zmęczenia i spowolnienia reakcji. Nie wywołuje uczucia „ciężkiej głowy”,  otumanienia ani porannej senności i może być bezpiecznie stosowany także przez kierowców.

Neurexan nie uzależnia, a wygodna forma tabletki, rozpuszczającej się w ustach sprawia, że można go stosować niezależnie od czasu, miejsca i okoliczności.

Cena:  ok. 18,45 zł (25 tabletek); 27 zł (50 tabletek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany