Neomedica – Centrum Medyczne w Poznaniu

prywatna opieka medycznaPrywatna opieka medyczna zapewnia pacjentom wygodę, a często także kompleksową obsługę jeśli chodzi o świadczone usługi. Nie inaczej jest w przypadku poznańskich klinik, takich jak Neomedica- Centrum Medyczne. Wielu mieszkańców stolicy Wielkopolski regularnie korzysta z pomocy lekarzy i pielęgniarek pracujących w tej placówce.

Centrum Medyczne Neomedica – konsultacje lekarskie

Oferta Centrum Medycznego Neomedica w Poznaniu jest niezwykle szeroka. Pacjenci mają tu dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, w tym pediatrów. Poza tym w placówce zasięgnąć można także specjalistycznych konsultacji z zakresu:

  • Ginekologii;
  • Kardiologii;
  • Endokrynologii;
  • Chirurgii;
  • Ortopedii;
  • Neurologii;
  • Dermatologii;
  • Laryngologii;
  • Radiologii;

Lekarze pracujący w Neomedica to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy pacjentem.

Poza tym, miejsce oferuje także szeroki wachlarz różnego rodzaju pakietów oraz programów profilaktyczny, które adresowane są m.in. do kobiet ciężarnych oraz planujących ciążę, seniorów czy osób aktywnych fizycznie. Dzięki ofercie NeoMedica Poznań możesz kompleksowo zadbać o tarczycę, serce, wątrobę, układ hormonalny, a także wykluczyć lub potwierdzić takie dolegliwości jak celiakia, nietolerancja glutenu oraz nietolerancja laktozy.

Neomedica – badania laboratoryjne

To jednak nie wszystko, bowiem w Neomedica funkcjonuje także nowoczesne laboratorium diagnostyczne. Wykonać w nim można większość badań laboratoryjnych przeprowadzanych z krwi, moczu czy kału. Pobierane są także wymazy oraz posiewy. Dzięki takiemu rozwiązaniu pełna diagnostyka poszczególnych jednostek chorobowych odbywa się na miejscu. Pacjenci nie mają potrzeby szukania dodatkowego miejsca na mapie Poznania, w którym będą mogli wykonać zlecone przez specjalistę badania.

Warto także podkreślić, że pracownicy laboratorium w Centrum Medycznym Neomedica dokładają wszelkich starań, aby było ono przyjazne najmłodszym pacjentom. Dlatego też rodzice bez najmniejszych obaw mogą odwiedzać je ze swoimi pociechami.

Neomedica – przyjazne centrum medyczne w Poznaniu

Ceniąc sobie wygodę i komfort pacjentów, Neomedica – Centrum Medyczne w Poznaniu mieści się w budynku w pełni przystosowanym do potrzeb wszystkich pacjentów, także tych z niepełnosprawnością (podjazd dla wózków inwalidzkich, winda). Lokalizacja placówki to kolejny atut, o którym warto wspomnieć. Mieści się ona niemal w samym centrum Poznania. Neomedica dysponuje własnym parkingiem oraz wygodną poczekalnią. Możliwy jest także dojazd komunikacją miejską. Klinika mieści się zaledwie 5-10 min drogi spacerem od przystanku tramwajowego.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany