Nawilżająca pasta do zębów bioXtra

pasta do zębówPasta do zębów jest nieodzowna w higienie jamy ustnej. A to z kolei jest niezbędne dla naszego zdrowia. Na rynku pojawiła się delikatna pasta do zębów bioXtra.

Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nasze zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Patrząc na wygląd zębów i dziąseł lekarz jest w stanie ocenić stan naszego zdrowia. Nieodpowiednia higiena prowadzi do nieświeżego oddechu, a w dalszej kolejności do powstawania płytki nazębnej, próchnicy czy zapalenia dziąseł. Co więcej stan jamy ustnej jest w wielu przypadkach bezpośrednią przyczyną wystąpienia poważnych chorób.

Pasta do zębów ultrałagodna

Sięgając po pastę do zębów, która skutecznie nawilża jamę ustną nie tylko dbamy o zęby i dziąsła ale jednocześnie podnosimy w znaczący sposób komfort swojego życia. Ultrałagodna pasta do zębów marki bioXtra to jedyny produkt na rynku zawierający naturalne enzymy śliny oraz colostrum. Dzięki temu łagodzi objawy suchości śluzówek regulując mikrośrodowisko jamy ustnej. Przekłada się to bezpośrednio na ochronę przed tworzeniem się płytki nazębnej i próchnicy oraz jednoczesne wzmocnienie szkliwa. Dzięki temu produkt pomaga w utrzymaniu zdrowia zębów i dziąseł oraz zapewnia świeży oddech.

Cena: ok 23 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany