Naturia: ekstra delikatny spray ułatwiający rozczesywanie włosów

spray do rozczesywania włosów

Rozczesywanie splątanych włosów przysparza bardzo dużo. Problemy z rozdzieleniem kosmyków pojawiają się często po myciu. Pomocnym może okazać się ekstra delikatny spray ułatwiający rozczesywanie naturia, rene furterer.

Naturalne olejki

Formuła preparatu, oparta o naturalne olejki eteryczne z mięty pieprzowej, bazylii i kminku oraz witaminę B5, sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie, podatne na układnie, świeże i błyszczące. Nie obciąża włosów, nie zawiera silikonów. Można stosować na mokre lub suche włosy. Spray pozostawiana włosach delikatny, świeży zapach. Idealny dla całej rodziny!

MIĘTA PIEPRZOWA
Od najdawniejszych czasów liście mięty były wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, kosmetycznym i spożywczym. W Polsce znane są przede wszystkim ze swych właściwości leczniczych. Olejki eteryczne z mięty pieprzowej działają relaksująco i odświeżająco. Mentol ma działanie lekko chłodzące.

INNE: ABSOLUE KERATINE do włosów zniszczonych

BAZYLIA
Od wieków wykorzystywana w kuchni i ziołolecznictwie ma także szerokie zastosowanie w kosmetyce. Wykazuje działanie odkażające, bakteriobójcze i przeciwzapalne, przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe. Olejek z bazylii działa także jak łagodny filtr UV, dzięki flawonoidom, a zawartość witamin K, A i C i minerałów – manganu, żelaza i wapnia działa odżywczo, regeneruje i wzmacnia skórę i włosy.

KMIN
Roślina ta znana jest już od około 5000 lat. W około 4% kumin zawiera olejek eteryczny i flawonoidy. Ma również świetny wpływ na skórę, pozwala na pozbycie się toksyn i oczyszczenie jej powierzchni. Olejki eteryczne zawarte w kuminie posiadają również dezynfekujące i antygrzybiczne właściwości.

Cena: 76,36 zł (150 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany