Naturalny utwardzacz do paznokci BIO POWER od Eveline Cosmetics

naturalny utwardzacz do paznokciNaturalny utwardzacz do paznokci będziemy kosmetykiem dla tych którzy są zwolennikami naturalnej pielęgnacji. Ten BIO POWER zabezpieczy płytkę paznokcia przed pęknięciom i nie pożądanym ubytkom. Wyeliminuje wszystkie symptomy słabej płytki.

Naturalny utwardzacz do paznokci – jaki ma skład

Naturalny utwardzacz to wegańska odżywka – ratunek dla kruchych i łamliwych paznokci, składa się w 80% ze składników pochodzenia naturalnego. Świadczy o tym zawartość ekstraktów z SUPER-FOODs (brokuł, jarmuż), w których znajduje się ogromna ilość witamin i minerałów oraz pochodzących z upraw ekologicznych olejków (BIO-MONOI, BIO-KOKOS, BIO-KONOPIE). Natomiast skrzyp polny posiada najwięcej łatwo przyswajalnej i wzmacniającej krzemionki, co wpływa na zdrowy wygląd naszych paznokci. Składniki aktywują naturalne mechanizmy naprawcze, nawet najbardziej wymagających paznokci, stymulują ich odnowę i wzrost.

Naturalny utwardzacz do paznokci – jak go stosować

Tak połączone najskuteczniejsze substancje utwardzające i organiczne bio-składniki, bez formaldehydu, gwarantują efektywną i bezpieczną terapię dla każdego rodzaju paznokci. Problemy nierównej płytki, rozdwajania, mikroubytków, braku połysku zostają wyeliminowane, a paznokcie stają się mocne i odporne na uszkodzenia. Aplikuj 1 lub 2 warstwy na dokładnie oczyszczoną powierzchnie płytki. Najlepszy efekt osiągniesz po 14-dniowy programie naprawczym. Cena: 13,99 zł (12 ml)

Ocen: 5
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany