Naturalny sok na wiosenne przesilenie

sokSok chętnie pijemy latem z wodą. Zimą zaś możemy dodać go do ciepłej herbaty. Podobnie i syrop. Te marki Vital maja jeszcze mnóstwo witamin.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty czujesz rozdrażnienie? Mniejszą odporność na stres? Miewasz częste bóle głowy i nagłe ataki zmęczenia? To objawy przesilenia wiosennego, które dotykają każdego z nas. Jak sobie z nimi radzić? Najlepiej korzystać z tego, co daje nam natura. Kluczem do sukcesu jest wprowadzenie do swojego codziennego życia kilku zdrowych nawyków by w ciągu dnia dostarczać organizmowi sporej dawki witamin.

Sok z żurawiny

100 % sok z owoców żuraVital otrzymywany jest poprzez bezpośrednie wyciskanie owoców z żurawiny. Charakteryzuje się kwaśnym, lekko cierpkim smakiem. Owoce żurawiny to źródło witamin A, C i z grupy B oraz flawonoidów, które zapobiegają chorobom serca. Żurawina to naturalne wsparcie w przeziębieniach, anginie, ale też problemach z pęcherzem, dlatego warto spożywać ją szczególnie latem, kiedy to częściej jesteśmy narażenie na infekcje dróg moczowych. Sok żuraVital jest doskonałym składnikiem codziennej diety. Można go rozcieńczyć z wodą lub innym sokiem i osłodzić miodem. Cena: 25 zł (450 ml)

Syrop z malin

A kiedy zamiast zimnego napoju, masz ochotę na ciepłą herbatę z dodatkiem owoców, sięgnij po Syrop z malin Oleofarm. To doskonały dodatek nie tylko do herbat, ale też napojów, koktajli. Zawiera 55% soku bezpośrednio wyciskanego z malin. Owoce te są bogatym źródłem witamin niezbędnych w codziennej diecie! Maliny zawierają duże ilości potasu, magnezu, wapnia i żelaza. Dodatkowo są smaczne i aromatyczne, co sprawia, że dodawane do napojów, nadają im słodki, wyjątkowy smak. Cena: 10 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany