Naturalnie piękny i zdrowy uśmiech z Natura Siberica

pasta do zębówUśmiech ma niesamowitą moc. Potrafi przyciągać uwagę, przełamywać lody i rozładować wszelkie napięcia. Większą siłę rażenia ma ten, w którym główną rolę grają piękne i zdrowe zęby. O ich olśniewającą biel i dobrą kondycję zadbają naturalne pasty do zębów bez fluoru marki Natura Siberica. Sekret ich skutecznego działania tkwi w recepturach opartych na bazie niezwykle bogatych w składniki aktywne syberyjskich roślin. Czas na naturalnie piękny i zdrowy uśmiech!

Pasty do zębów Natura Siberica to esencja dzikiej Syberii. Zawierają moc niezwykle cennych składników aktywnych. Ich dobroczynna siła tkwi w pochodzeniu stosowanych w formułach roślin. Dzięki ekstremalnym warunkom dzikiej Syberii wytwarzają one większą ilość składników aktywnych niż te dojrzewające w innych częściach świata, co wpływa na wyjątkowy charakter produktów. Zadbają w pełni o nienaganny uśmiech. Grunt to wybrać najlepsze dla siebie!

Naturalna wybielająca czarna pasta do zębów Natura Siberica

Dzięki zawartości proszku węglowego, który absorbuje zanieczyszczenia, doskonale oczyszcza zęby. Jej głównym zadaniem jest wybielanie – odbywa się to w sposób delikatny i bez ścierania szkliwa. Naturalna formuła pasty oparta jest na bazie 21 składników aktywnych. Bazą jest olej z sosny syberyjskiej bogaty w witaminę E, który naturalnie wzmacnia i chroni zęby i dziąsła. Znajdziesz w niej naturalne skarby dzikiej Syberii takie jak: proszek węglowy, ekstrakt z cladonii śnieżnej, organiczny olej z owoców dzikiej róży, ekstrakt z dziurawca, ekstrakt z kwiatów bławatka. Dzięki nim pasta dba także o kondycję dziąseł, odżywia je.

Zawartość soli morskiej i wapnia pozwala wzmocnić szkliwo. Pasta pozostawia po sobie delikatną świeżość w jamie ustnej. Pasta ma bezpieczny skład, bez dodatku substancji drażniących jak: SLS (silnie pieniący środek powierzchniowo czynny. Dzięki niemu pasta pieni się, ale podrażnia dziąsła), Fluor – odpowiada za wzmocnienie szkliwa, jednak jego nadmiar prowadzi do fluorozy, czyli m.in. Kruchości i przebarwień szkliwa, Parabeny – konserwanty powszechnie uważane za substancje drażniące dziąsła w przypadku past do zębów.

Naturalna odświeżająco-wybielająca syberyjska pasta do zębów Natura Siberica

Ta pasta bez fluoru kryje w sobie 18 składników aktywnych, w tym białą glinkę, która skutecznie zwalcza płytkę nazębną. Produkt wybiela i nabłyszcza zęby bez ścierania szkliwa. Syberyjskie zioła zawarte w formule – takie jak organiczny ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ekstrakt z cytryńca chińskiego, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego pozwalają skutecznie zadbać o zdrowie zębów, zapobiegając także krwawieniu dziąseł. Natomiast za sprawą soli morskiej i wapnia szkliwo jest wyraźnie wzmocnione. Pasta długotrwale odświeża oddech, pozostawiając po sobie przyjemny miętowy smak.

Cena past: 15,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany