Naturalne szare mydła hipoalergiczne potasowe od Barwy Hipoalergicznej

Problemy skórne potrafią znacznie utrudniać nawet podstawową higienę.
Ale odpowiednio dobrane mydło może wiele zmienić w pielęgnacji twarzy i całego ciała oraz przywrócić naszej skórze komfort. Aby jeszcze lepiej zadbać o skórę wymagającą specjalnie dedykowanych produktów, do rodziny barwy hipoalergicznej dołączają naturalne szare mydła hipoalergiczne potasowe!

Mydło to absolutnie niezbędny produkt w każdej pielęgnacji. Jeśli mamy do czynienia ze skórą bardzo wrażliwą, suchą, skłonną do alergii, atopową lub z łuszczycą, najbezpieczniej będzie postawić na hipoalergiczne i wyjątkowo delikatne, ale sprawdzone receptury. Właśnie dlatego powstała linia BARWA HIPOALERGICZNA. To kompleksowa seria kosmetyków do pielęgnacji całego ciała. Wyróżnia ją wysoka zawartość składników naturalnych i łagodzących. Hipoalergiczna seria świetnie się sprawdza w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii – kosmetyki testowane są dermatologicznie, również pod kątem Atopowego Zapalenia Skóry.

Aby zapewnić delikatne, a jednocześnie skuteczne oczyszczanie, linia została rozszerzona o Naturalne Szare Mydła Hipoalergiczne Potasowe w płynie o formułach minimalizujących wystąpienie alergii. Od dziesięcioleci stosowane przede wszystkim jako codzienny produkt do pielęgnacji dłoni i całego ciała. Świetnie oczyszczają, także włosy i skórę głowy. Przynoszą podrażnionej skórze ukojenie, zwalczając świąd i zaczerwienienia. Wykazuje także właściwości antybakteryjne, przez co wspomaga pielęgnację skóry trądzikowej.

Łagodnie i bezpiecznie oczyszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę, a zatem można z powodzeniem stosować je do przemywania ran oraz prania ubrań dla alergików. Będą doskonale się sprawdzać również jako produkty do higieny intymnej, ze względu na działanie przeciwgrzybiczne, odświeżające oraz przywracanie skórze jej właściwego pH. Są bezzapachowe, wegańskie, przebadane dermatologicznie na grupie osób z AZS i nie zawierają barwników

Cena: 14,99 zł/480 ml

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany