Naturalne środki czystości YOPE

naturalne środki czystościNaturalne środki czystości zyskują coraz więcej zwolenników. Doskonale czyszczą ale również są bezpieczne dla człowieka i otoczenia. Te firmy dokładnie usuwają brud, nie niszczą mytych powierzchni i nie pozostawiają smug, a także zapobiegają gromadzeniu się kurzu na ceramice, powierzchniach emaliowanych, ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych.

Naturalne środki czystości – wybierz ten który potrzebujesz

Potrzebujesz jednego produktu: wybierz naturalny płyn uniwersalny YOPE (cena: 12,99 zł- 750 ml). Możesz także skomponować zestaw w swoim ulubionym zapachu: płyn do podłóg (cena: 14,99 zł – 1 litr), płyn uniwersalny i płyn do mycia łazienki (cena: 12,99 zł – 750 ml). Pojemne opakowania z dozownikiem umożliwiają szybkie spryskanie powierzchni odpowiednią ilością płynu uniwersalnego, co ułatwia sprzątanie również dużych przestrzeni – zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki nim produkt jest również bardziej wydajny i wystarczy na wiele użyć. W kuchni, przedpokoju, łazience, na balkonie i tarasie – gdziekolwiek potrzebujesz – przywrócą idealną czystość i sprawią, że dom będzie pachniał zieloną herbatą, bambusem lub lawendą.

Naturalne środki czystości – jaki mają skład

Płyny do sprzątania YOPE powstały na bazie naturalnych substancji myjących o sprawdzonej skuteczności, które są najbezpieczniejszą alternatywą dla drażniących, agresywnych związków chemicznych. W składzie naszych środków czyszczących aż 99% składników to substancje pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia. Dzięki temu są to preparaty przyjazne dla środowiska, które można bezpiecznie używać w każdym domu. Potwierdza to certyfikat Ecolabel, który posiadają wszystkie nasze produkty do sprzątania.

Zastosowane w płynach środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego, stąd szybko ulegają biodegradacji. Produkty te są odpowiednie dla wegan i wegetarian, ponieważ nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto substancje zapachowe spełniają kryteria IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych) i są bezpieczne także dla alergików. Wszystkie opakowania środków czystości YOPE pochodzą z recyklingu i nadają się do recyklingu.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany