Naturalne środki czystości – seria Over Clean

naturalne srodki czystosciNaturalne środki czystości zyskują coraz większe zainteresowanie. Jesteśmy bardziej świadomi wyborów: znacznie częściej czytamy etykiety, ceniąc jakość chętniej inwestujemy w produkty ekologiczne, zdrowe i bezpieczne dla nas oraz dla naszego środowiska. Ten trend widoczny jest również jeżeli chodzi o zakup środków czystości.

W domu spędzamy bardzo dużą część naszego życia, dlatego powinno to być dla nas miejsce bezpieczne pod każdym względem. Kwestia czystości to jedna z podstawowych priorytetów, gwarantuje naszej rodzinie przyjazne i przede wszystkim zdrowe warunki życia. Odświeżona, czysta i pachnąca przestrzeń, która nas otacza poprawia nasze samopoczucie i nastrój.

Naturalne środki czystości w twoim domu

Wróć do natury i ciesz się tym, co może Ci ona zaoferować. Jeżeli poszukujesz produktów czystości, które są przyjazne dla Twojej rodziny, a przy tym są bezpieczne dla środowiska? Seria Over Clean została stworzona z myślą o Tobie! Są to środki czystości biodegradowalne i całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, osób starszych, zwierząt jak i natury. Po ich użyciu Twój dom będzie odświeżony, a w powietrzu będzie unosił się ich delikatny zapach. 

URINE FREE OVER CLEAN to skuteczny i w 100 proc. biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości. Jest całkowicie bezpieczny – może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci i osoby starsze. W sposób trwały usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego tj. kawy, trawy. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach uryny. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp. Produkt występuje w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym. Cena: 26,99 zł (250 ml); 63,99 zł (700 ml); 355,99 zł  (5 l)

NOVITAS OVER CLEAN – NATURALNY NEUTRALIZATOR ZAPACHU. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, produkt skutecznie absorbuje nieprzyjemna woń, pozostawiając w pomieszczeniu długotrwały i przyjemny efekt kwiatowej świeżości. Preparat doskonale nadaje się do neutralizowania zapachów w domu, biurze czy też wnętrzu samochodu. Cena: 21,50 zł (20 ml)

Neem All Clean OVER CLEAN – naturalny, ekologiczny koncentrat do mycia podłóg. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia z wszelkiego rodzaju podłóg, pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny i świeży zapach. Dzięki unikatowej formule nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i blask, nie pozostawiając smug. Jest bezpieczny i bardzo wydajny. Receptura produktu oparta jest jedynie o naturalne składniki czynne takie jak: olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy. Po umyciu podłóg zalecane jest ponowne wykorzystanie do np. podlewania roślin w ogrodzie jak i w domu. Cena: 33,99 zł (1 l)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany