Naturalna odżywka do włosów OnlyBio

odżywka do włosówNa rynku pojawiła się nowa odżywka do włosów OnlyBio.  Wykorzystano w niej innowacyjną substancję – biorafinowany lewan z rzepaku. Ma niesamowite właściwości.

Biorafinowany Lewan z rzepaku – hit naturalności

Biorafinowany lewan z rzepaku to naturalna substancja wytwarzana przez mikroorganizmy podczas fermentacji pozostałości roślinnych. Wzmacnia włosy oraz absorbuje promieniowanie UV. Ponadto przyczynia się do nawilżenia skóry. Jest efektywnym zamiennikiem dla silnie nawilżającego kwasu hialuronowego. Hamuje utratę wody, która migruje ze skóry właściwej do warstwy rogowej naskórka. Lewan pobudza ludzkie fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu, elastyny, przez co skóra pozostaje gładka, jędrna i elastyczna. Ponadto poprawia koloryt i strukturę powierzchni skóry, nadając jej młodzieńczy i naturalny wygląd.

Odżywka do włosów – dwie do wyboru

Na bazie nowych osiągnięć naukowych Laboratorium Naturella powstały dwie odżywki do włosów dla dorosłych:

Wzmacniająca odżywka do włosów cienkich i normalnych

Odżywka, która zadba o włosy, tak aby promieniały zdrowiem i pięknem. Ułatwi ich rozczesywanie, doda objętości, miękkości i puszystości bez obciążenia. Twoje włosy będą dopełniać i podkreślać urodę i zdrowy wygląd. Zastosowany jedynie w naszych produktach biorafinowany lewan z rzepaku wzmacnia włosy. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Olej ze słonecznika stymuluje wzrost włosów i je uelastycznia, przez co stają puszyste i miękkie. Cena 33 zł (250 ml)

Odbudowująca odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka, która zadba o zdrowie i piękno włosów, które znów będą Twoją ozdobą. Odbuduje uszkodzenia, zamknie łuski, wzmocni również cebulki, nada odporności na łamliwość, miękkość i sprężystość bez obciążenia. Twoje włosy będą dopełniać i podkreślać urodę i zdrowy wygląd. Zastosowany jedynie w naszych produktach biorafinowany lewan z rzepaku wzmacnia włosy. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Olej z sezamu regeneruje, wygładza i nabłyszcza. Cena 33 zł (250 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany