Natka pietruszki w kosmetykach do pielęgnacji dłoni w linii kuchennej YOPE

natka pietruszki w kosmetykach do pielęgnacji dłoniNatka pietruszki w kosmetykach do pielęgnacji dłoni? Oczywiście że tak. Marka YOPE stworzyła duet do zadań specjalnych. Niezwykły, świeży, ziołowy zapach natki pietruszki wypełnił także najnowsze produkty w linii kuchennej. Stworzyliśmy kolejny duet do zadań specjalnych: Naturalne mydło kuchenne i Naturalny balsam do rąk Natka pietruszki. To produkty dla miłośników dobrej kuchni i gotowania, a jednocześnie zadbanych, nawilżonych i gładkich dłoni.

Pietruszka ma moc! Świeżo zerwana z ogródka pachnie tak esencjonalnie i intensywnie, że wszystkie inne kuchenne aromaty bledną. Podobne właściwości ma też koper włoski. Ekstrakty z obu tych roślin połączyliśmy w naszych nowościach, które pachną bezkonkurencyjnie i doskonale maskują nieprzyjemne zapachy.

Natka pietruszki w kosmetykach do pielęgnacji dłoni

Naszą serię kuchenną stworzyliśmy z myślą o dłoniach wymagających wsparcia i ochrony przy kuchennych zadaniach. Specjalne mydła niwelują z rąk nieprzyjemne zapachy czosnku czy cebuli, bogate w oleje roślinne i składniki odżywcze balsamy intensywnie pielęgnują dłonie, a płyny do mycia naczyń – doskonale zmywają, a przy tym nie wysuszają rąk.

Składniki bazowe obu kosmetyków się nie zmieniły. Pietruszkowe mydło stworzyliśmy na bazie ekologicznych składników myjących. Jest delikatne dla dłoni i skutecznie usuwa z nich nieprzyjemne zapachy. Natomiast balsam do rąk dogłębnie nawilża i odżywia skórę, jak pozostałe, dobrze już znane produkty z serii kuchennej. Kto nie wyobraża sobie kuchni bez pietruszki, musi koniecznie spróbować!

Natka pietruszki w kosmetykach do pielęgnacji dłoni – super duet

Naturalne mydło kuchenne w płynie – niweluje nieprzyjemne zapachy

Specjalnie opracowany, neutralny dla skóry i środowiska składnik roślinny, przyspiesza rozpad lotnych cząsteczek o nieprzyjemnym aromacie i zamienia je w cząstki bezzapachowe – dzięki temu mydło neutralizuje kuchenne zapachy. Naturalne ekstrakty z natki pietruszki i kopru włoskiego działają oczyszczająco, odświeżająco, pobudzają skórę do regeneracji i doskonale maskują nieprzyjemne zapachy. Witamina B5 i alantoina szybko łagodzą podrażnienia, a substancje nawilżające i neutralne pH chronią skórę przed przesuszeniem. Cena 19,99 zł (500 ml).

Naturalny balsam do rąk – intensywnie pielęgnuje dłonie

Oleje tsubaki i z oliwek zmiękczają oraz wygładzają przesuszoną skórę dłoni, a organiczne oleje arganowy i kokosowy pomagają jej w regeneracji. Masło shea chroni przed przesuszeniem, witamina E odmładza, gliceryna roślinna doskonale nawilża dłonie. Naturalne ekstrakty z natki pietruszki i kopru włoskiego działają oczyszczająco, odświeżająco, pobudzają skórę do regeneracji i dodatkowo maskują nieprzyjemne zapachy. Balsam doskonale pielęgnuje skórę i chroni ją przed podrażnieniami. Prawdziwy ratunek dla zmęczonych pracą w kuchni dłoni. Cena 29,99 zł (300 ml).

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany