Nacomi – czarne mydło

czarne-mydlo

Istnieją naturalne, skuteczne metody oczyszczania skóry. Jednym z nich jest tworzone wyłącznie z oliwek Mydło czarne, znane również jako Savon Noir. Wygładza cerę i sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna.

Naturalne Mydło czarne to kosmetyk roślinny, wytwarzany w Maroku tradycyjnymi metodami. Ze zmiażdżonych czarnych oliwek i oleju oliwnego powstaje ciemna, brunatna pasta, zupełnie nieprzypominająca tradycyjnego mydła. Jest bogata w odmładzającą witaminę E. Działa jak peeling enzymatyczny – dokładnie złuszcza martwy naskórek i dogłębnie oczyszcza skórę. Staje się jedwabiście gładka, nawilżona i jest gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Organiczne Mydło czarne ma swój naturalny, specyficzny zapach, nie dodaje się do niego żadnych sztucznych aromatów. Nie każdemu ten zapach może przypaść do gustu, jednak efekty, jakie przynosi stosowanie Mydła czarnego, rekompensują niedogodności.

INNE: Maska algowa przeciwtrądzikowa − Nacomi

Sposób użycia: odrobinę mydła nakładamy na oczyszczoną, zwilżoną twarz i rozprowadzamy, omijając okolice oczu. Pozostawiamy na około 5 minut. Podobnie postępujemy w przypadku skóry całego ciała – ale możemy pozostawić je na niej nieco dłużej: 5-10 minut. Po wykonaniu wszystkich czynności należy spłukać ciało letnią wodą i osuszyć. Po oczyszczeniu warto wklepać w ciało ulubiony olejek, by skóra mogła z niego wchłonąć wszystko, co najlepsze. Można stosować 2-3 razy w tygodniu.

Ceny: ok. 14 zł (100 g) i 28 zł (200 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany