Na wypadanie włosów – Cece Med

wypadanie włosów

Gęste, piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Gdy na głowie jest ich coraz mniej, a na ubraniu, szczotce i na podłodze w łazience coraz więcej, wpadamy w panikę. Nadmierne wypadanie włosów to częsty problem wielu kobiet, któremu firma Cece of Sweden postanowiła powiedzieć STOP.

W rezultacie powstała linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów, która jak sama nazwa wskazuje, zapobiega temu uciążliwemu problemowi. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, jak i różnorodności produktów wchodzących w skład linii, walka z problemem nadmiernego wypadania włosów jest niezwykle skuteczna. Co ważne, skuteczność kuracji potwierdzają badania aplikacyjne oraz trichoskopowe.

Co więcej, linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów to aż 16 składników aktywnych! Znajdziemy tu liczne witaminy, wyselekcjonowane składniki mineralne, aminokwasy oraz wyciągi roślinne, które nie tylko pomagają w walce z wypadaniem włosów, ale również poprawiają ich kondycję i wygląd.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Kompres na wypadające włosy

Włosy – kobiety też łysieją!

Wypadanie włosów – w skład linii wchodzą kosmetyki:

SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.
CENA: 29,99 zł (300 ml)

ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.
CENA: 29,99 zł (300 ml)

LOTION DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Preparat zapobiegający wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych. Stworzony do stosowania na skórę głowy dla podtrzymania efektów kuracji ampułkami. Dla ułatwienia stosowania produktu, butelka z aplikatorem.
CENA: 24,99 zł (75 ml)

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację.
CENA: 99,99 zł (30 x 7 ml) (w pojedynczych dawkach)
CENA: 19,99 zł (5 x 7 ml) (w pojedynczych dawkach)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany