Na wątrobę …Hepatil

hepatil

Święta, ładna pogoda, wiosna – coraz więcej będzie okazji na biesiadowanie. Warto pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym unikniemy nadmiernego obciążenia wątroby. Wsparciem może być suplement diety Hepatil.

Wątroba lubi ruch i regularne posiłki

Nawet spędzając czas przy suto zastawionym stole, staraj się pamiętać o spożywaniu posiłków
w małych porcjach, w odstępach 2 – 3 godzin. To ważny element w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu w ciągu dnia. Niewielkie posiłki nie obciążają żołądka i wątroby, dzięki czemu trawimy je szybciej. Ponadto, jedząc regularnie, dostarczymy organizmowi odpowiednią dawkę energii, dzięki czemu będziemy mogli dłużej i przyjemniej biesiadować z bliskimi przy stole.

WIĘCEJ: Sposób na zdrową wątrobę

Gdy wiosenna pogoda dopisuje, postaraj się zachęcić towarzyszy biesiady, do krótkiego spaceru. Dawka ruchu nie tylko poprawi Wasze samopoczucie, ale będzie też znakomitą okazją do rozmowy. Spacer to również idealny sposób, aby poczuć się lżej po (prze)jedzeniu i z przyjemnością wrócić do dalszego biesiadowania.

Pomyśl o wsparciu dla wątroby

Dodatkowym wsparciem dla wątroby może być suplement diety Hepatil, który, dzięki zawartości choliny, przyczyni się do właściwego metabolizmu tłuszczów. W okresie świętowania ma ona naprawdę ciężką pracę do wykonania.

Od wątroby uzależnionych jest ponad 5000 funkcji życiowych i ponad 500 procesów chemicznych. Ten niezwykle ważny organ odpowiada za: gospodarkę białek, tłuszczów i węglowodanów, detoksykację organizmu, magazynowanie niektórych witamin oraz produkcję żółci. Pomaga w procesach zapalnych oraz w utrzymaniu właściwej temperatury ciała. Dlatego tak ważne jest wsparcie wątroby w trakcie nadmiernego obciążenia, jakim mogą być wiosenne spotkania i świąteczne biesiadowanie.

Cena: 23 zł (80 tabletek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany