Na siniaki i rozszerzone naczynka – SPRAY Z ARNIKĄ

na siniaki i rozszerzone naczynkaMasz skłonność do sińców i rozszerzonych naczynek krwionośnych? W takim razie ten spray to Twoje must have! Zaufaj arnice. Ekstrakt z arniki to naturalny składnik wspierający regenerację i kojący skórę. Przede wszystkim zmniejsza kruchość i łamliwość naczynek krwionośnych. Wykazuje właściwości przeciwobrzękowe, przeciwzakrzepowe i ściągające.

Na siniaki i rozszerzone naczynka – dla aktywnych

Coraz więcej osób przechodzi na zdalny tryb pracy. Z jednej strony – to bardzo wygodne, ale przebywając w domu mniej się ruszamy. Dlatego pogimnastykuj się, pobiegaj lub przejedź się na rowerze. Uprawiając sport, niestety jesteśmy narażeni na kontuzje. Jesienią naszą skórę chroni odzież.

Dlatego gdy uderzysz się lub przewrócisz, zazwyczaj powstają siniaki, a rzadziej otwarte rany. Powstają one wtedy, gdy pęknięciu ulegają naczynia krwionośne znajdujące się tuż pod powierzchnią skóry. Dzieje się tak w wyniku silnego nacisku lub tępego urazu, w którym nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Krwawienie następuje po prostu pod skórą.

Kwiat arniki to jeden z najpopularniejszych ziołowych preparatów, wykazujących korzystne działanie w redukcji siniaków – przyspiesza gojenie, zmniejsza rozmiar siniaków i przywraca zdrowy koloryt skóry. Dlatego warto mieć przy sobie SPRAY Z ARNIKĄ 20% ACTIVE FORMULA marki FLOSLEK Pharma. Przynosi natychmiastowy efekt ulgi, delikatnie chłodzi skórę, wspomaga jej regenerację. Działa przeciwobrzękowo, przeciwzakrzepowo i ściągająco. Regeneruje również uszkodzone tkanki.

Na siniaki i rozszerzone naczynka – dla cery z tendencją do pajączków

Z wiekiem cienkie naczynia krwionośne znajdujące się blisko powierzchni skóry stają się coraz mniej elastyczne i kruche. Może wtedy dochodzić do powstawania pajączków. Jest to sieć widocznych pod cienką skórą połączonych maleńkich żył, które przy dużym zagęszczeniu sprawiają wrażenie nieregularnych, czerwonych plam. Najczęściej występują w okolicy policzków, bardzo widoczne stają się także żyłki wokół nosa i ust oraz na łydkach.

Zazwyczaj nie wywołują konsekwencji zdrowotnych, jednak znacząco wpływają na wygląd i często wywołują pogorszenie samopoczucia oraz brak pewności siebie. Nie należy ich bagatelizować, tylko stosować preparaty wzmacniające naczynka. Idealnie do tego celu nadaje się SPRAY Z ARNIKĄ 20% ACTIVE FORMULA. Wysokie stężenie ekstraktu z arniki wzmocni i uelastyczni naczynka. Wyrównuje koloryt skóry oraz doskonale pielęgnuje skórę pod oczami – redukując cienie, opuchnięcia i worki.

Cena: 20,49 zł (100 ml)

Ocen: 0
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany