Na przeziębienie i grypę POLOPIRYNA COMPLEX

przeziębienie i grypaNa przeziębienie i grypę jest wiele medykamentów. Aby szybko wrócić do zdrowia sięgnij po Polopirynę Complex w saszetkach. Łatwy w przygotowaniu, rozgrzewający napój o pysznym pomarańczowym smaku, kompleksowo zwalcza objawy choroby oraz działa na jej przyczynę, stan zapalny.

Kiedy dopada nas przeziębienie lub grypa chcemy jak najszybciej pozbyć się uciążliwych objawów i wrócić do zdrowia. Wszyscy myślą że wystarczy zastosować leki które łagodzą tylko objawy. To błąd. Mało kto wie, że aby nie dopuścić do nasilenia objawów i skrócić czas ich trwania trzeba najpierw zadziałać na stan zapalny. Dlatego leczenie przeziębienia lub grypy zawsze powinno się zaczynać od leczenia stanu zapalnego.

Przeziębienie i grypę zwalczysz Polopiryną

Polopiryna Complex to unikalna na polskim rynku kombinacja trzech składników o skojarzonym działaniu:

  • Chlorfenamina łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie),
  • Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienia oczu,
  • Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu składników Polopiryna Complex, to jeden z nielicznych leków na przeziębienie i grypę w formie saszetek, który zwalcza nie tylko objawy choroby: katar, gorączkę, ból głowy, gardła oraz mięśni i stawów, ale przede wszystkim działa na ich przyczynę – stan zapalny. Dzięki temu, że działa u źródła nie dopuszcza do nasilenia objawów i skraca czas ich trwania.

Dodatkowo Polopiryna Complex ma przyjemny, pomarańczowy smak, a rozpuszczalna forma zapewnia szybsze wchłanianie substancji czynnych, a tym samym szybsze działanie lecznicze.

Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 16. Roku życia, 1 saszetka co 6-8 godzin w zależności od potrzeby. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Nie należy przekraczać dawki 4 saszetek na dobę.

Cena: 12,51 zł (8 saszetek); 16,58 zł (12 saszetek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany