Na przebarwienia na twarzy – serum AVON

przebarwienia na twarzyNierównomierny koloryt i przebarwienia na twarzy to niechciane pamiątki po wakacyjnych podróżach. Teraz możesz je zredukować dzięki innowacji od AVON. To skoncentrowane serum na przebarwienia z linii AVON ANEW CLINICAL. Serum usuwa 7 typów przebarwień i działa dokładnie w miejscach ich występowania.

Najnowocześniejsze rozwiązania zostały zastosowane w zaawansowanym serum na przebarwienia AVON ANEW CLINICAL z technologią Precision 3T. Zawiera ono 2 razy bardziej skoncentrowaną formułę z witaminą C i pomaga redukować widoczność aż siedmiu rodzajów problemów skórnych, które często pojawiają się po lecie:

  1. piegi posłoneczne
  2. przebarwienia po trądziku
  3. nierównomierny koloryt
  4. brązowe plamy
  5. zaczerwienienia
  6. plamki powierzchniowe
  7. ziemisty koloryt

Przebarwienia na twarzy – jak działa serum

Serum przeznaczone jest dla osób w każdym wieku. Wystarczy nakładać je codziennie wieczorem bezpośrednio na przebarwienia. Wyprofilowana końcówka zapewnia precyzyjną aplikację, dzięki czemu serum działa dokładnie w miejscach występowania niedoskonałości. Aby wzmocnić efekt redukcji przebarwień, AVON oferuje jeszcze dwa zaawansowane kosmetyki z technologią Precision 3T: serum wyrównujące koloryt skóry AVON ANEW CLINICAL oraz krem wyrównujący koloryt skóry AVON ANEW CLINICAL z filtrem SPF 35.

Cena: 29,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany