Na głębokie zmarszczki – NIVEA Q10 POWER

na glebokie zmarszczkiNa głębokie zmarszczki i ujędrnianie. I taka moc kryje w sobie ta mała ampułka. To siła najwyższej dawki składników aktywnych dla niezwykle intensywnej i skutecznej walki z głębokimi zmarszczkami. Nowa ampułka NIVEA Q10 POWER posiada aktywujące komórki koenzymu Q10 oraz najwyższe stężenie kreatyny. To najbardziej skoncentrowana pielęgnacyjna moc o udowodnionej skuteczności.

Na głębokie zmarszczki kuracja 10 dniowa

Nowość powstała jako uzupełnienie linii Q10 POWER łączącej naturalnie występujący w skórze Koenzym Q10 i Kreatynę. Koenzym Q10 – silny antyoksydant i naturalna ochrona przed procesem starzenia się skóry – w połączeniu z kreatyną stymulują komórki do produkcji kolagenu. Dzięki temu, już po 10 dniach kuracji skóra jest odczuwalnie bardziej jędrna. Intensywne działanie ampułki NIVEA Q10 POWER w widoczny sposób redukuje nawet najbardziej głębokie zmarszczki.

Ampułka NIVEA Q10 POWER Kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji dla jeszcze lepszych efektów.

I pamiętaj – kurację powtarzaj raz w miesiącu.

Cena: 22 zł (6,5 ml)

Ocen: 7
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany