Na afty – SACHOL żel stomatologiczny

aftyAfty to owrzodzenia o wielkości nawet do 2 cm średnicy. Są niezwykle bolesne i powodują dyskomfort podczas jedzenia i mówienia. Mimo to niewiele osób decyduje się na ich leczenie, mając nadzieję, że w końcu dolegliwość ustąpi „sama”. Tak się faktycznie dzieje, jednak może to trwać cztery, a nawet więcej tygodni. Jest jednak na to sposób.

Jak sobie z tym poradzić?

W wielu sytuacjach możemy sami pomóc sobie doraźnie, w szczególności kiedy nie mamy możliwości udać się do stomatologa. W przypadku leczenia aft warto zastosować środek, który nie tylko odizoluje nadżerkę od czynników drażniących, ale również będzie miał korzystny wpływ na uszkodzoną błonę śluzową. Sachol Aftigel – taki środek zadziała również przeciwbólowo ograniczając pieczenie w jamie ustnej. Dzięki temu codzienne czynności, takie jak jedzenie czy mówienie, nie będą sprawiały nam bólu. W przypadku zapalenia dziąseł i choroby przyzębia warto zastosować żel o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i odkażającym – Sachol żel stomatologiczny. Warto też płukać jamę ustną roztworem z szałwii lub rumianku, które zniwelują ból oraz wspomogą gojenie.

Afty pokona Sachol

Sachol żel stomatologiczny – produkt leczniczy dostępny bez przepisu lekarza (OTC) wykazujący działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i odkażające miejscowo. Główny składnik leku – choliny salicylan działa miejscowo przeciwzapalnie i słabo przeciwbólowo. Cetalkoniowy chlorek wzmacnia działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne leku. Dostępny w opakowaniach 10 i 20 g. Cena: 17 zł (10 g)

Sachol Aftigel – wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dzięki skuteczności naturalnych standaryzowanych ekstraktów wyrób ten tworzy ochronną warstwę przykrywającą mikrozmiany i ogranicza bolesne objawy oraz pieczenie. Ponadto sprzyja on procesowi odnowy nabłonka. Dostępny w tubie 12 ml. Cena: 17 zł (12 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany