Mydło w kostce Luksja Care Pro

mydłoMydło w kostce jest coraz bardziej popularne. Na rynku pojawiło się nowe mydło Luksja Care Pro. Ma w swoim składzie naturalne składniki takie jak: olejki i proteiny. Dbają o odpowiednie nawilżenie oraz zapewniają ochronę skóry twarzy, dłoni i całego ciała.

Naturalne mydło

Podstawą nowych pielęgnacyjnych mydeł w kostce Luksja Care Pro jest naturalna baza mydlana przygotowana z wysokiej jakości  olejów oraz  składniki kremu pielęgnacyjnego takie jak: olejek arganowy i jojoba, witamina E, proteiny jedwabiu czy aloes. Dzięki temu połączeniu, mydło umyje skórę dokładnie ale łagodnie oraz pozostawi ją przyjemnie gładką, miękką i odpowiednio nawilżoną. Bogactwo naturalnych składników zapewni jej ochronę przed wysuszeniem i powoduje, że produkt przeznaczony jest do każdego typu skóry.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Kremowa kąpiel z nową linią płynów Luksja Creamy

Luksja Care Pro: nowe żele pod prysznic

W linii Luksja Care Pro mydła w kostce znajdują się trzy warianty: Luksja Care Pro Silk, Luksja Care Pro Argan i Luksja Care Pro Aloe. Wszystkie kombinacje zapachowe, powstały we współpracy z domem perfumeryjnym Seven i zostały zamknięte w eleganckich opakowaniach.

Cena: 2,59

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany