Mydło i żel antybakteryjny Barwa

mydło i żel antybakteryjnySprzymierzeńcem w walce z drobnoustrojami znajdującymi się na naszej skórze, jest specjalistyczne mydło i żel antybakteryjny. Dlatego też marka BARWA wznawia produkcję swojego sztandarowego, silnie oczyszczającego mydła w płynie oraz wprowadza do portfolio nowy antybakteryjny produkt – intensywnie działający żel.

Marka już w 2003 roku opracowała wyjątkową recepturę specjalistycznych produktów myjących z linii BALNEA MED, stworzonych dla osób zmagających się z najbardziej popularnymi problemami skórnymi. Teraz zostaje ona rozszerzona o produkty oczyszczające i bakteriobójcze.

Mydło i żel antybakteryjny – czym się różni

Czym różni się specjalistyczny, oczyszczający żel od zwykłego mydła? Mydło podczas używania usuwa wszystkie bakterie, jednak nie zabezpiecza skóry dłoni przed ich ponownym pojawieniem. Natomiast żel antybakteryjny, dzięki zawartości między innymi kwasu mlekowego, sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na rozprzestrzenianie się drobnoustrojów.

Mydło i żel antybakteryjny – jak działają

SPECJALISTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE doskonale czyści skórę, usuwając wszelkie zabrudzenia. Dzięki ekstraktowi z Szałwii lekarskiej działa:

  • antybakteryjnie
  • przeciwzapalnie
  • antyseptycznie

SPECJALISTYCZNY ŻEL DO RĄK dokładnie oczyszcza i odświeża skórę dłoni i działa bez użycia wody. Aktywy składnik drzewa herbacianego ma właściwości antybakteryjne, a ekstrakt z aloesu koi i łagodzi podrażnioną skórę chroniąc ją przed wysuszeniem.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany