MYDEŁKO BAMBINO W TRZECH KSZTAŁTACH

bambinoKto nie zna mydełko Bambino! To kultowe mydełko można teraz podzielić. Zobacz jak.

Teraz kultowe, najpopularniejsze w Polsce mydło, dostępne jest w formie, która umożliwia dzielenie – wystarczy przełamać mydełko, by uzyskać gwiazdkę, serduszko i rybkę. Te trzy kształty sprawdzą się podczas zabawy w kąpieli lub jako prezent dla bliskich.

Mydełko Bambino dla dzieci

Bambino to przede wszystkim delikatność produktów, która połączona z dotykiem bliskiej osoby przywołuje ogromne pokłady czułości. Dzięki tym wyjątkowym mydełkom dzielenie się czułością będzie jeszcze łatwiejsze. To również uwielbiana przez Polki polska marka, która „od zawsze” była w naszych domach, pomagając dbać o skórę najmłodszych. Niezmieniona formuła klasycznego mydła została zamknięta w trzech wyjątkowych kształtach. Od teraz gwiazdka, rybka i serduszko mogą towarzyszyć w codziennej pielęgnacji maluszka, zachęcać go do odkrywania nowych kształtów i uczyć dzielenia się z innymi.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Oczyszczanie twarzy: Myjesz twarz mydłem? Natychmiast przestań!

Czarne mydło z Maroko

Mydełka Bambino delikatnie myją i pielęgnują, a dzięki formule z lanoliną nie wysuszają skóry maluszka. Produkt należy zwilżyć wodą, a następnie nanieść na myjkę lub bezpośrednio na skórę maluszka. Kosmetyk można stosować dwa razy dziennie lub częściej i jest dostępny w dwóch kolorach: różowym i niebieskim.

Cena: 5,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany