Mroczny makijaż na halloween

makijaz-na-halloween

Halloween to idealna okazja aby poeksperymentować z makijażem. I wcale na naszych twarzach nie muszą znajdować się sztuczne blizny lub czaszki. Jeśli wolisz fascynować niż straszyć, wypróbuj nasze halloweenowe propozycje.

Sztuczne rzęsy, graficzna kreska przypominająca pajęczynę, mocne konturowanie w ziemistym kolorze czy czerwone niczym krew usta – to tylko kilka propozycji, z których możesz skorzystać podczas halloweenowej imprezy. Wizażyści Golden Rose zdradzają kilka trików, jak być strrrrasznie glamour i przerażająco zachwycać.

Halloween: Zostań wampirem na jedną noc

Żadna z fikcyjnych postaci nie jest tak intrygująca, jak wampir, który z założenia swoim pięknym wyglądem ma uwodzić potencjalne ofiary. Za pomocą makijażu łatwo przemienić się w tą istotę.

Wystarczy tylko kilka produktów Golden Rose:

Halloween: Po pierwsze nieskazitelna, biała skóra

Pierwszym elementem podczas tworzenia upiornego wizerunku powinno być zatuszowanie wszelkich niedoskonałości i zadbanie o porcelanową cerę. Wszelkie mankamenty ukryjemy za pomocą palety korektorów Correct&Conceal Concealer Cream Palette od Golden Rose, a nieskazitelne lico zapewni Longstay Matte Foundation, który nie tylko ujednolici cerę, ale nada jej również matowe wykończenie. Pamiętajcie, że aby wyglądać jak wampir, który przecież nigdy nie widział słońca, należy zastosować jaśniejszy podkład lub zmieszać go z bardzo jasnym korektorem. Istotne jest to, aby przy makijażu nie zapomnieć pomalować widocznych części ciała: szyi czy obojczyka. W innym wypadku nasza twarz będzie się odcinać.

INNE: Paznokcie na Halloween

Halloween: Hipnotyzujące spojrzenie

Spojrzenie wampira zniewala i uwodzi. Dlatego też oczy powinny być koniecznie zaakcentowane ciemnymi cieniami. Dużym ułatwieniem są rozbudowane palety, takie jak Professional Palette Eyeshadow nr 104, która posiada grafitowo-szare kolory idealne do wykonania wieczorowego, nieco upiornego makijażu. Dla podbicia tajemniczego efektu możemy dołączyć kocią kreskę wyrysowaną precyzyjnym eyelinerem, takim jak Longstay Gel Eyeliner w kolorze głębokiej czerni. Fankom bardziej gotyckiej wersji polecamy wyrysowanie zamiast jaskółki motywu pajęczyny.

Tajemnicze spojrzenie podkreślą doklejone rzęsy – te od Golden Rose są bardzo miękkie i elastyczne, a dodatkowo są sprzedawane już w komplecie z klejem. Przy podkreśleniu oczu nie zapomnijmy o brwiach. Szybko wyrysujemy je Longstay Precise Browliner. Pamiętajmy, że brwi istoty mroku powinny mieć ostro zarysowany łuk i być wyraziste.

INNE: Strasznie smaczne przekąski na Halloween

Halloween: Pocałunek wampira

Ostatnim krokiem do rozpoczęcia naszej mrocznej przygody są usta. Nie ma wątpliwości, że powinny być one wykończone ciemnym, mocnym kolorem, a nawet czernią. Idealnie do tego celu sprawdzi się Valvet Matte w numerze 33 – czarna, matowa i bardzo kremowa pomadka. Warto przed jej aplikacją obrysować usta transparentna konturówką Lip Barrier Transparent Lip Pencil, która stworzy barierę ochronną i ułatwi aplikację kosmetyku. Takie wykończenie makijażu nada całości mrocznego i enigmatycznego charakteru.

Halloween: Te kosmetyki mogą ci się przydać:

usta-na-halloween

kosmetyki-na-halloween

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany