Modelowanie sylwetki laserem

modelowanie sylwetki

To nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki. To nieinwazyjna liposukcja laserowa.
SculpSure firmy CYNOSURE, to pierwsza technologia, niszcząca komórki tłuszczowe już w 25 minut.

CYNOSURE opracował system niszczący komórki tłuszczowe, który działa w oparciu o energię laserową. SculpSure wykorzystuje innowacyjny system charakteryzujący się kontrolowanym użyciem lasera, o długości wiązki 1060 nm. Ta pionierska technologia SculpSure otrzymała jako pierwsza na świecie certyfikat FDA dla nieinwazyjnej lipolizy okolicy brzucha i tzw. boczków. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem, dla tych, którzy chcą pozbyć się lokalnie zgromadzonej, trudnej w eliminacji tkanki tłuszczowej.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG SculpSure?

Sztuka modelowania ciała wykorzystuje naukę o świetle. Dlatego ważne jest odpowiednie dobranie parametrów do prawidłowego wykonania zabiegu. Zaczynamy od dostosowania długości światła lasera, które dociera do komórek tłuszczowych zlokalizowanych pod skórą. Laser emitując światło za pomocą efektywnej długości fali, w kontrolowany sposób dostarcza energię, która podgrzewa komórki tłuszczowe. Wiązka światła działa jednak tylko na zlokalizowany tłuszcz, nie niszcząc sąsiadujących tkanek. Rozbite komórki tłuszczowe osiągają temperaturę między 42oC a 47oC, następnie po pewnym czasie organizm samoistnie usuwa je z organizmu. Podczas jednego zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut następuje rozbicie tłuszczu, a następnie samoistna eliminacja rozbitych komórek tłuszczowych. Widoczne efekty są po 6 tygodniach, natomiast optymalny rezultat uzyskuje się do 12 tygodni. Podczas zabiegu wykorzystana jest technologia Advanced Contact Cooling (chłodzenie kontaktowe), które wpływa na komfort w trakcie jego wykonywania oraz chroni wierzchnie warstwy skóry. Opatentowana metoda modulowania energii zapewnia większą skuteczność zabiegu.

1 ZABIEG TO 24% OPORNEGO TŁUSZCZU MNIEJ

Jak działa SculpSure?
Aplikatory emitujące energię lasera umieszczane są na wybranym obszarze, niszcząc komórki tłuszczowe, które w naturalnie wydalane są z organizmu. Po kilku tygodniach widoczny jest efekt wyszczuplenia.

Jakie są odczucia w czasie zabiegu?
Większość pacjentów odczuwa mrowienie i ciepło w obszarze zabiegowym, które jest dobrze tolerowane.

Kiedy zauważalne są pierwsze efekty?
Wielu pacjentów zauważa pierwszy efekt po 6 tygodniach od zabiegu. Jednak optymalnych efektów należy spodziewać się po 12 tygodniach.

Jak długo trzymają się rezultaty?
W trakcie zabiegu komórki ulegają całkowitemu zniszczeniu.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany