Mieszanki przypraw od Appetita

mieszanki przyprawTo autorskie mieszanki przypraw Ewy Wachowicz.  Zawierają w 100% naturalne składniki i bazują na wysokiej jakości soli morskiej. Zdrowa i smaczna kuchnia? To teraz możliwe z pomocą nowych przypraw marki Appetita.

Mieszanki przypraw – wybierz coś dla siebie

Linia mieszanek przyprawowych Appetita, sygnowanych przez Ewę Wachowicz, obejmuje pięć aromatycznych kompozycji przeznaczonych do najpopularniejszych dań mięsnych, warzywnych i makaronu. W ofercie znajdują się:

  • Przyprawa do kurczaka złocista Appetita,
  • Przyprawa do zapiekanki makaronowej Appetita,
  • Przyprawa do ziemniaków pieczonych z rozmarynem Appetita,
  • Przyprawa do mięsa mielonego z majerankiem i czosnkiem Appetita,
  • Zioła do sałatek Appetita.

Nowe produkty zostały skomponowane wyłącznie z naturalnych składników – ziół i przypraw – poddanych restrykcyjnym kontrolom jakości. Nie zawierają glutaminianu sodu, maltodekstryny, konserwantów, barwników ani ekstraktu drożdżowego. Bazują na soli morskiej, która zawiera znacznie więcej składników mineralnych i ma intensywniejszy smak niż zwykła sól kuchenna. Z pomocą tak starannie opracowanych przypraw każdy będzie mógł przygotować zdrowe danie o niepowtarzalnym smaku.

Mieszanki przyprawowe Appetita zapakowano w atrakcyjne graficznie i funkcjonalne torebki z wizerunkiem Ewy. Na odwrocie każdej z nich znajduje się autorski przepis ekspertki na danie

Autorskie mieszanki Ewy Wachowicz są efektem realizacji nowej strategii komunikacji marki. Appetita chce nie tylko dostarczać konsumentom najwyższej jakości zioła i przyprawy, ale być dla nich również stylową i inspirującą przyjaciółką, która doradza, w jaki sposób przygotowywać potrawy. Z tymi wartościami doskonale utożsamia się znana i lubiana ekspertka kulinarna Ewa Wachowicz, wybrana na  nową twarz marki.

Cena: ok. 1,60 zł (opakowanie)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany