Mieszanka sałat Finezja mix marki Eisberg

mieszanka salatMieszanka sałat to bardzo wygodne danie. Stanowi bowiem bazę wykwintnej potrawy. Muszą więc być zestawione po mistrzowsku. Finezja mix marki Eisberg to specjalnie wyselekcjonowane i z rozmysłem połączone wybrane gatunki sałat: roszponka, cykoria sałatowa radicchio oraz sałata fryzyjska. 

Mieszanka sałat – jakie sałaty znajdują się w opakowaniu?

Sałata to jedno z najpopularniejszych zielonych warzyw liściastych. Jej odmian jest bez liku, rozróżnienie stanowią takie cechy jak: smak, kształt czy kolor. Jednak bez względu na to jaki rodzaj  sałaty wybierzemy,  możemy być pewni, że zyskujemy moc witamin i minerałów, które są zbawienne dla naszego zdrowia i sylwetki. W gotowej mieszance Finezja mix marki Eisberg znajdziemy więc wszystko, co najlepsze.

Łagodny smak, z delikatną orzechową nutą zapewni popularna roszponka. Atrakcyjna wizualnie, bogata w cenne składniki odżywcze, popularna we Włoszech i Stanach Zjednoczonych cykoria sałatowa radicchio ubarwi i urozmaici z kolei mieszankę, dzięki oryginalnym biało-bordowym liściom. Całość sałatowej kompozycji uzupełnia kędzierzawa sałata fryzyjska o postrzępionych brzegach.

Składniki: Cykoria sałatowa radicchio, roszponka, sałata fryzyjska

Cena: ok. 5,00 zł (150 g)

Oceń:

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany