Michel Mercier – szczotka do włosów ma znaczenie

szczotka do włosówSzczotka do włosów jest kluczem do sukcesu w dbałości o włosy. Co więcej, źle dobrana może poczynić na nich największe zniszczenia. By zapewnić naszym pasmom odpowiednią pielęgnację warto sięgnąć po profesjonalną propozycję w postaci jednej  z najbardziej innowacyjnych szczotek – Michel Mercier.

Mało kto ma świadomość, że to właśnie szczotka stanowi podstawowy element pielęgnacji włosów. Wie o tym jednak Michel Mercier – światowej sławy fryzjer ceniony za swoje innowacyjne produkty. To właśnie on stworzył unikalną wersję profesjonalnej szczotki, która stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów.

Profesjonalna szczotka do włosów w różnych kolorach

Profesjonalne szczotki Michel Mercier wyróżnia opatentowany system końcówek zapewniający szybkie, a zarazem delikatne rozczesywanie zarówno na sucho jak i na mokro bez uszkadzania i wyrywania włosów. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu 428 zróżnicowanych końcówek, które zostały zaprojektowane i rozmieszczone na szczotce w unikalny sposób objęty patentem. Ich zaokrąglone główki masują w trakcie czesania skórę głowy pobudzając cebulki włosów do wzrostu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wypadanie włosów – jak zatrzymać ten proces

Olejowanie włosów: 6 prostych receptur olejków do włosów

Na tym nie kończy się wyjątkowość szczotki Michela Merciera. Końcówki zostały bowiem dobrane odpowiednio do struktury włosa poprzez zastosowanie różnych ich elastyczności. Właśnie dlatego w ofercie marki znajdziemy odrębne szczotki do włosów cienkich, normalnych oraz grubych. Dla wygody użytkowników każdy rodzaj włosów oznaczony jest innym kolorem:

  • Po różową szczotkę powinny sięgnąć posiadaczki popularnych w Polsce włosów cienkich. Najbardziej elastyczne i miękkie końcówki w ofercie Michel Mercier delikatnie rozczeszą wymagające szczególnej troski cienkie pasma.
  • Posiadaczki włosów normalnych mogą sięgnąć po szczotkę w odcieniu soczystej zieleni. Jej średnio sztywne końcówki szybko uporają się z każdym splątaniem przywracając fryzurze wspaniały wygląd.
  • W niebeskiej wersji szczotki dedykowanej włosom grubym końcówki są bardziej sztywne. Dzięki temu bez problemu przenikają przez gąszcz włosów pozwalając dotrzeć do nasady głowy i delikatnie rozczesać grube włosy.

Efekt? System końcówek szczotki redukuje siłę jej nacisku na włosy podczas czesania. Dzięki temu radzimy sobie szybko i bezboleśnie nawet z bardzo splątanymi włosami nie łamiąc ich i nie uszkadzając ich struktury.

Profesjonalną szczotką Michel Mercier rozczeszemy zarówno włosy proste, falowane, kręcone jak i przedłużane. Nie ma lepszego sposobu by zacząć dzień!

Cena: 49,90 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany