Mgiełka z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi – APIS

mgiełka do cery

To preparat przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery. A przede wszystkim do takiej, która wymagającej odświeżenia i głębokiego nawilżenia. Działa też łagodząco i tonizująco.

Podczas gdy woda z pomarańczy wzmacnia barierę wodno-lipidową skóry, delikatnie napina i odświeża, roślinne komórki macierzyste CITRUSTEM wykazują działanie przeciwstarzeniowe. Reorganizują strukturę skóry właściwej poprawiając jej gęstość, a także zwiększają syntezę kolagenu i elastyny. Działanie produktu wzmocnione zostało poprzez zawartość kwasu hialuronowego, a także ekstrakt z aloesu, który dodatkowo wykazuje działanie  łagodzące i tonizujące.

Lekka, delikatna konsystencja produktu APIS maksymalnie szybko wchłania się, nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Cera natychmiast staje się promienna, napięta i rozświetlona. Mgiełka nadaje skórze młodszy wygląd i pomaga walczyć z efektami starzenia. Delikatny pomarańczowy aromat relaksuje i podnosi komfort stosowania.

Mgiełka z ekologiczną wodą z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi APIS dostępna jest wygodnym, 150-ml opakowaniu z rozpylaczem, pozwalającym na łatwe i szybkie rozprowadzenie preparatu.
Cena: 18 zł (150 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany