Mgiełka do ciała allvernum – urzekający zapach i orzeźwienie

mgielka do cialaMgiełka do ciała to idealny kosmetyk na upalne lato. Pojawiły się dwie nowe mgiełki do ciała Allvernum: KARAMBOLA/GRUSZKA oraz RÓŻA/GERANIUM. Subtelnie otulają zapachem, zapewniając jednocześnie delikatne odświeżenie. To zapachy o intrygujących, kwiatowo – owocowych nutach.

Mgiełki, dzięki poręcznemu opakowaniu, doskonale mieszczą się w każdej torebce i mogą być stosowane wielokrotnie w ciągu dnia, w każdych okolicznościach, również w podróży.

PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA KARAMBOLA/GRUSZKA

Orzeźwiająca mgiełka o lekkiej formule, stanowi harmonijne połączenie tropikalnej karamboli, soczystej gruszki i dodających energii jagód goji. Błyskawicznie odświeża i pobudza zmysły, roztaczając na ciele urzekający zapach. Nasyć ciało i zmysły, przenosząc się w egzotyczną krainę beztroskiej radości! Cena: ok. 8,99 zł (125 ml)

PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA RÓŻA/GERANIUM

Perfumowana mgiełka przepełniona zapachem czarnej róży, symbolu piękna i szalonej miłości, splecionej z orzeźwiającym zapachem geranium (pelargonii). Idealnie podkreśli zmysłowość i subtelność każdej kobiety. Zapach idealny do uwodzenia, pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Cena: ok. 8,99 zł (125 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany