Merz Spezial Dragees – wyjątkowy suplement diety

suplement diety

Każda z Pań marzy o tym, aby mieć gęste, lśniące włosy, mocne paznokcie i promienną skórę o zdrowym wyglądzie. Jest sposób, aby wspomagać naturalne procesy organizmu i zachować włosy, skórę i paznokcie w formie. Merz Spezial Dragees, to suplement diety oparty na opracowanej w laboratoriach farmaceutycznej formule MTS, dzięki której witaminy i minerały docierają do tych miejsc w organizmie, które mają deficyt witamin i  minerałów.

Żyjąc w nieustannym biegu nie zawsze pamiętamy o zdrowych nawykach żywieniowych i właściwej pielęgnacji urody. Stosowanie odpowiednich suplementów diety pozwala jednak uzupełniać niedobory składników odżywczych, których zwykle organizm nie dostaje w odpowiedniej ilości z pożywienia. Zawarta w Merz Spezial Dragees wyjątkowa formuła MTS (Micro Targeting System) zapewnia wysoką wchłanialność, a konkretne składniki odżywcze są transportowane do tych układów i miejsc, które mają ich deficyt.

INNE: Suplementy wymagają cierpliwości

Istotną rolę w działaniu systemu MTS odgrywają Żelazo, Niacyna oraz Witamina E. Merz Spezial Dragees z formułą MTS zapewnia efekt potrójnego działania na naczynia włosowate:
1. Aktywuje i rozszerza naczynia włosowate
2. Pobudza przepływ substancji odżywczych
3. Chroni i stabilizuje naczynia włosowate

Merz Spezial Dragees to również dobrze dobrany, bogaty skład. Drażetki Merz Spezial Dragees to kompozycja 15 witamin i minerałów, które mają w sobie wszystko, co niezbędne dla pięknego i zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci. W suplemencie diety znajdziemy witaminy (C, E, A, B6, B2, B1, B12), kwas foliowy i pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę. Ta starannie dobrana kompozycja witamin i minerałów pozwala pielęgnować piękno od środka, gdyż właśnie tam zaczyna się prawdziwie skuteczna pielęgnacja.

Cena: 45 zł (60 drażetek)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany