Menopauza może być łagodna z FEMIFLAMAXEM

menopauzaMenopauza to jeden z trudniejszych momentów w życiu każdej kobiety.
Oczywiście, ten czas jest naturalną konsekwencją wygaśnięcia zdolności jajników do produkcji estrogenów. Czy jednak da się złagodzić towarzyszące temu objawy? Tak, wybierz FEMIFLAMAX z IZOFLAWONOIDAMI z czerwonej koniczyny.

Menopauza to także przykre objawy. Uderzenia gorąca, bóle głowy, zaburzenia snu i nastroju, obfite pocenie się, problemy ze zrzuceniem wagi, mogą znacząco obniżać jakość życia. Może pojawić się już po 40 roku życia. Jej przykre objawy często trwają od kilku do ponad dziesięciu lat. Dolegliwości menopauzy odczuwa 70% kobiet!

Menopauza – dlaczego warto sięgnąć po FEMIFLAMAX?

Suplement diety Femiflamax zawiera fitoestrogeny wyizolowane z czerwonej koniczyny (Trifolium pratense). Roślinna ta jest w Polsce szeroko rozpowszechniona, znajdziemy ją m.in. na łąkach i pastwiskach, ponadto kilka odmian uprawia się w celach przemysłowych. Izoflawony z czerwonej koniczyny wykazują duże podobieństwo strukturalne do 17-β-estradiolu, czyli hormonu zaliczanego do żeńskich estrogenów. W związku z tym znalazły one zastosowanie przy produkcji preparatów łagodzących dokuczliwe objawy menopauzy.

FEMIFLAMAX z właściwościami estrogenopodobnymi zawiera IZOFLAWONOIDY z czerwonej koniczyny, które nie tylko łagodzą objawy menopauzy, ale też powstrzymują osteoporozę, korzystnie wpływają na gospodarkę lipidową, nie zwiększają ryzyka raka piersi i endometrium.

Menopauza – jak działają składniki preparatu

IZOFLAWONOIDY KONICZYNY CZERWONEJ ŁAGODZĄ OBJAWY CHARAKTERYSTYCZNE DLA MENOPAUZY:

  • uderzenia gorąca, nadmierną potliwość,
  • zaburzenia snu, nadmierną nerwowość,
  • depresyjny nastrój, zawroty głowy,
  • problemy z koncentracją, bóle głowy,
  • bóle stawów,
  • zaburzenia rytmu serca, suchość pochwy,
  • ból przy odbywaniu stosunku płciowego,
  • spadek libido

Zawarta w preparacie witamina B6 przyczynia się do regulacji czynności hormonalnej, a kwas foliowy wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. W swoim składzie suplement diety posiada również czarny pieprz, który jest źródłem piperyny – naturalnego spalacza tkanki tłuszczowej.

Cena: ok. 25 zł (30 tabletek)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany