MELATONINA PLUS spray

melatonina

Kręcisz się w łóżku i nie możesz zasnąć? Może to być spowodowane niedoborem melatoniny. Wypróbuj więc melatoninę plus w sprayu.

Polacy mają coraz większe problemy ze snem. Za mała ilość nocnego wypoczynku prowadzi do zaburzeń psychofizycznych, drażliwości czy obniżenia koncentracji. Problemy z zasypianiem, przebudzenia w nocy czy niespokojny sen mogą być spowodowane niedoborem melatoniny, co występuje szczególnie u osób po 35 roku życia i pogłębia się wraz z wiekiem.

INNE: Gdy nie możesz zasnąć po długim locie

MELATONINA PLUS SPRAY 1 mg melatoniny + ekstrakt z melisy, suplement diety zawiera połączenie melatoniny z wyciągiem z melisy w unikalnej formie sprayu, opracowany z myślą o osobach mających trudności w zasypianiu. Uzupełnienie poziomu melatoniny w naturalny sposób reguluje pracę wewnętrznego zegara, przywracając właściwe rozpoznanie dnia i nocy, co może być też szczególnie istotne dla osób pracujących w systemie zmianowym czy narażonych na jet lag. Melatonina PLUS spray suplement diety dzięki zawartości ksylitolu jest przyjazny dla higieny jamy ustnej, a mentol zapewnia przyjemnie odświeżający smak. Poręczne, małe opakowanie.

Cena ok. 14 zł (20 ml)

Ocen: 0
3 komentarze
  1. Zgadzam się z wami, to fajne psikadełko jakim jest melatonina plus pomaga mi w zaśnięciu. Psikam i gotowe po około 20 min zasypiam nie budząc się co chwila, dodatkowo jest tam oprócz melatoniny melisa, co wycisza. Także polecam

  2. Z wiekiem zasypia się gorzej i melatoniny tez coraz mniej. Tabletki nasenne u mnie odpadają i zaopatrzyłam się w naturalną metodę w spray melatoninę plus z wyciągiem z melisy. Pomaga w 100% i nie muszę się faszerować tabletkami, które tylko otumaniają.

  3. .Ja też jestem za melatoniną plus w spray. Akurat melatonina bardzo mi się przydaje, zazwyczaj gdy lecę w długą podróż, zle znoszę zmiany stref czasowych, po przylocie często nie mogłam zasnąć I potem kolejny dzień z głowy. Kiedyś stosowałam tabletki, ale spray wygodniejszy. Podręczna buteleczka o odświeżającym zapachu. Polecam

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany