Męczy cię kaszel – Deflegmin pomoże ci się z nim uporać

kaszelKaszel, katar, przeziębienie. Niestety nadeszła jesień a wraz z nią sezon na infekcje. Deflegmin to pierwsza na rynku kapsułka o przedłużonym uwalnianiu, która pomoże pokonać niespodziewany kaszel – bezpiecznie i wygodnie. Bierzesz tylko raz dziennie, działa przez całą dobę – to prawdziwa rewolucja!

Na kaszel – innowacyjna formuła

Rosnące tempo życia powoduje, że pacjenci oczekują dziś leków nie tylko skutecznych i bezpiecznych, ale także wygodnych w codziennym stosowaniu. Postęp technologiczny i medyczny sprawiły zaś, że możliwa stała się modyfikacja sposobu uwalniania substancji leczniczej. Tak powstał Deflegmin – pierwsza na polskim rynku leków wykrztuśnych kapsułka o przedłużonym uwalnianiu, która działa przez całą dobę. To rozwiązanie znacząco podnoszące komfort leczenia kaszlu – dolegliwości, która utrudnia codzienne funkcjonowanie. Teraz, dzięki zredukowanej częstości dawkowania, nie trzeba już pamiętać o kolejnych porcjach leku.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

5 domowych sposobów na przeziębienie

Katar nie zawsze oznacza przeziębienie. Sprawdź jak je odróżnić od alergii.

Na kaszel – wygoda stosowania, pewność działania

Za skuteczność kapsułki o przedłużonym działaniu Deflegmin odpowiada substancja czynna – ambroksol. Dzięki swoim unikalnym właściwościom zwiększa ona wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i upłynnia gęstą wydzielinę, a w konsekwencji ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Wystarczy jedna dawka leku na dobę – rano lub wieczorem, po jedzeniu, aby nie dać się pokonać kaszlowi i nie dopuścić do rozwoju infekcji, która zmusi nas do zmiany planów. Deflegmin to nowoczesny lek, rekomendowany przez lekarzy i farmaceutów, wyróżniający się wysoką skutecznością, innowacyjną formułą i wygodą stosowania, który sprawia, że czas jesiennych zachorowań nie musi oznaczać długotrwałej i uciążliwej walki z infekcjami dróg oddechowych.

Kaszel? Jest na to sposób!

Kaszel to jeden z podstawowych odruchów obronnych organizmu, który służy oczyszczaniu dróg oddechowych z zalegającego w nich śluzu. W przebiegu infekcji najczęściej na początku występuje tzw. kaszel suchy, któremu nie towarzyszy odkrztuszanie, a następnie przechodzi on w fazę tzw. kaszlu mokrego – mającego charakter wykrztuśny. Pozbycie się zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny jest kluczowe dla szybkiego pokonania dolegliwości – zwalcza objawy, a także zapobiega dalszemu rozwojowi choroby. Skuteczny lek i szybka reakcja są zatem nieodzowne w każdej sytuacji, w której dopada nas kaszel – niezależnie od jego rodzaju.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany