Maska z zieloną glinką AMVI Cosmetics

maska z glinkąArgilloterapia, czyli pielęgnacja, podczas której wykorzystywane są glinki organiczne, znana jest od tysięcy lat. Zastosowanie w kosmetologii znalazła między innymi glinka zielona, która ma właściwości detoksykujące. Dlatego kosmetykami z jej zawartością powinni zainteresować się osoby, których skóra wymaga dogłębnego oczyszczenia i odblokowania porów. W ofercie marki AMVI znajdziemy ją w Detoksykującej masce z zieloną glinką.

Pielęgnacja na zielono

Detoksykująca maska z zieloną glinką AMVI Cosmetics to skuteczny i łatwy sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry. Bogata formuła na bazie składników naturalnych oczyszcza cerę z toksyn, odblokowuje pory, zapobiega nadmiernemu błyszczeniu jednocześnie wygładzając naskórek i zapewniając skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

W preparacie zawarto:

  • zieloną glinkę, która działa absorpcyjne, oczyszcza i ściąga skórę zmniejszając widoczność porów, a także matuje i łagodzi podrażnienia oraz przywraca naturalne pH oraz opóźnia procesy starzenia się skóry,
  • spirulinę o udowodnionym działaniu antyoksydacyjnym, która ponadto intensywnie ściąga i oczyszcza pry,
  • masło Shea o właściwościach odżywiających i regenerujących, pozostawiające na jej powierzchni płaszcz lipidowy, który pomaga utrzymać wilgoć i zmniejszyć utratę wody tworząc barierę ochronną,
  • olej ze słodkich migdałów, który nawilża, wygładza i nadaje skórze blask, a także odżywia, chroni oraz ma działanie ujędrniające.

Akcja: regularna detoksykacja

Kryjącą warstwę maski należy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust i pozostawić na 10-15 minut do całkowitego wyschnięcia. Po tym czasie maska powinna zostać usunięta za pomocą ciepłej wody lub płatka kosmetycznego. Stosując regularnie Detoksykującą maskę z zieloną glinką można liczyć na takie korzyści, jak:

  • dogłębne oczyszczenie,
  • odblokowanie porów,
  • odżywienie i regenerację,
  • nawilżenie i wygładzenie.

Cena: 46,99 zł (50 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany