Maska węglowa oczyszczająco-matująca i oczyszczająco-nawilżająca Eveline

aktywny węgielMaska węglowa to ostatni krzyk urodowej mody. I trudno się dziwić. Aktywny węgiel zawarty w maseczce ma niesamowite właściwości.

Oczyszczająco – matująca maska węglowa 8 w 1

Została stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Skoncentrowana formuła matująca z naturalnym aktywnym węglem i zieloną glinką skutecznie odświeża, zwęża pory i reguluje wydzielanie sebum. Przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości, pozostawiając skórę przyjemnie czystą, gładką i matową.

Zawarty w maseczce AKTYWNY WĘGIEL o niezwykłych właściwościach oczyszczających skutecznie usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw naskórka. Intensywnie wygładza, matuje i poprawia koloryt skóry.

Absorbująca toksyny ZIELONA GLINKA doskonale odblokowuje i zwęża pory, odżywia skórę i przywraca jej naturalny blask. Innowacyjny kompleks EVERMAT skutecznie zapobiega błyszczeniu, a peptyd najnowszej generacji MATRIXYL 3000 likwiduje szorstkość naskórka, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry.

Cena: ok. 2,99 zł (2 X 5 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Przebarwienia na twarzy – to naprawdę ważne

Niezbędnik codziennej pielęgnacji twarzy

Oczyszczająco – nawilżająca maska węglowa 8 w 1

Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Multifunkcyjna formuła z naturalnym aktywnym

węglem i kaolinem (biała glinka) skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Intensywnie ją regeneruje, koi i zapobiega przesuszeniom, pozostawiając cerę idealnie gładką i miękką.

Zawarty w maseczce AKTYWNY WĘGIEL o niezwykłych właściwościach oczyszczających skutecznie usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw naskórka. Intensywnie wygładza, normalizuje wydzielanie sebum i poprawia koloryt skóry. Ultra nawilżający AQUAXYL przeciwdziała utracie wody z naskórka, eliminuje uczucie szorstkości i zapewnia 24H aktywnego nawilżenia. Peptyd najnowszej generacji MATRIXYL 3000 likwiduje szorstkość naskórka, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry.

Cena: ok. 2,49 zł (7 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany