Maseczka do twarzy Biomagic od Biologique Recherche

maseczka do twarzyMaseczka do twarzy to idealny kosmetyk. Nie tylko działa błyskawicznie, ale również super pielęgnuje skórę. Biomagic to błyskawiczny lifting i poprawa kondycji skóry przed wielkim wyjściem.

Biologique Recherche słynie z kosmetyków o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania i bogatych formułach, opartych na składnikach biologicznych o niespotykanie dużych stężeniach substancji aktywnych.

Maseczka do twarzy z białej glinki

Taka też jest maska Biomagic, która działa natychmiast po zastosowaniu, radykalnie poprawiając wygląd skóry, a odpowiednio nałożona, dodatkowo silnie ją liftinguje. Ze względu na swoje właściwości świetnie sprawdza się jako maska bankietowa, polecana przed ważnym spotkaniem czy wielkim wyjściem. Innowacyjna formuła maski Biomagic błyskawicznie rozjaśnia skórę twarzy, sprawiając, że wygląda na wypoczętą i świeżą. Dzięki zawartości białej glinki skutecznie zamyka rozszerzone pory, a przy odpowiednim kierunku nakładania kosmetyku: ruchami z dołu do góry, również świetnie liftinguje, podnosząc i uelastyczniając skórę.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Skuteczne sposoby na pękające naczynka na twarzy

5 składników, których powinnaś unikać jeśli masz suchą skórę

Maska jest idealna dla skóry dojrzałej, wymagającej widocznej odnowy, a także tłustej i mieszanej, z rozszerzonymi porami.

Maseczka do twarzy – składniki

  • składniki oczyszczające i nawilżające: biała glinka;
  • składniki regenerujące i wygładzające: olej z kiełków z pszenicy, krzem;
  • składniki nawilżające i przeciwstarzeniowe: olej z kukurydzy, witamina E.

Cena: 345 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany