Maść na brodawki piersiowe w okresie ciąży i karmienia

maść na brodawkiMaść na brodawki piersiowe przyda się kobietom w ciąży i mamom karmiącym. Tkliwość sutków – nie mówiąc już o drobnych rankach, powstałych podczas karmienia piersią – potrafi sprawiać ogromny dyskomfort.

Nieleczone mikrouszkodzenia mogą prowadzić do infekcji grzybiczych. Na dodatek w tym wyjątkowym okresie karmienia piersią trzeba szczególnie uważnie dobierać przynoszące ulgę preparaty – tak, aby nie zaszkodzić maluchowi.

Zmiana wyglądu piersi, a zwłaszcza tkliwość brodawek, to zwykle jeden z pierwszych symptomów ciąży.

Nadwrażliwość brodawek zdarza się również w drugiej połowie cyklu menstruacyjnego

Z kolei karmienie piersią – szczególnie na początku, zanim nabierzemy wprawy a wrażliwe sutki się uodpornią – może skutkować podrażnieniem tej delikatnej okolicy, a nawet pękaniem brodawek. We wszystkich wymienionych przypadkach podrażnienia piersi, w zmniejszeniu nieprzyjemnych objawów pomoże zawierająca naturalną lanolinę – Łagodząca maść na brodawki piersiowe w okresie ciąży i karmienia 100.LANOLIN marki Pharmaceris M. Zregeneruje wrażliwy naskórek i przyspieszy gojenie mikrouszkodzeń, nie zagrażając zdrowiu ssącego pierś maluszka.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Zgaga w ciąży nie będzie cię już męczyć

Chrapanie u kobiet w ciąży a zdrowie noworodka

Bezsenność w ciąży: problem z którym trzeba sobie poradzić

Maść na brodawki – cudowna lanolina

Naturalna lanolina – znana ze swych regeneracyjnych, przyspieszających gojenie i łagodzących stany zapalne właściwości – to składnik wykorzystywany przy produkcji środków opatrunkowych. Nic więc dziwnego, że rekomenduje się ją do stosowania na podrażnione, bolesne, a nawet popękane brodawki piersiowe. Szybko przynosi ulgę, a jednocześnie jest w 100% bezpieczna dla mamy i dziecka. Lanolina nawilża, natłuszcza i uelastycznia skórę, zmniejszając istniejące podrażnienia i mikrouszkodzenia sutków, równocześnie minimalizuje ryzyko ich pękania w przyszłości.

Kompozycja lanoliny bardzo przypomina skład warstwy lipidowej ludzkiego naskórka, dlatego maść zawierająca ten składnik uzupełnia naturalnie występujące w skórze lipidy, odbudowując warstwę ochronną. W ten sposób zabezpiecza brodawki piersiowe przed powstaniem lub nasileniem się podrażnień przy kolejnym karmieniu.

Cena: 34,60 zł (25 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany