Marzysz o pięknej cerze? Zobacz jak możesz ją mieć

piękna cera

Piękna cery – każda o niej marzy! Dziewczyny, dbajcie o skórę! Oczywiście można stosować wiele różnych kremów i drogich produktów do pielęgnacji skóry. Ale są teź inne sposoby.

Ale to nigdy nie będziecie wyglądało zupełnie zdrowo, jeśli nie będziecie uważały na to, co jecie. Skóra powinna być przede wszystkim zadbana od wewnątrz.

Piękna cera – unikaj jedzenia zbyt wielu słodyczy

Żywność o dużej zawartości cukru, zwłaszcza pieczona, zawsze będzie zła dla skóry. Cukier pomaga uwolnić olej podskórny. To psuje kondycję skóry. Jeśli lubisz słodycze i nie może zaprzestać ich jedzenia, sięgnij po jabłko z cynamonem zamiast drożdżówki. Wkrótce zobaczysz wyniki na twarzy. Rezygnacja ze słodyczy gwarantuje piękną skórę.

Piękna cera – ogranicz kofeinę, a za to pij więcej wody

picie wody

Oczywiście, że nie trzeba całkowicie zrezygnować z picia porannej kawy. Jedna filiżanka na dzień nie zrobi nic złego.  Ale pamiętaj, że kofeina w dużych ilościach powoduje zwiększoną czujność, lęk, niepokój, a często zakłóca sen i relaks. Zamień kawę na zwykłą wodę. To również daje energię i wigor. Napój ten jest bardzo dobrym kremem nawilżającym, bo pomaga uniknąć odwodnienia. Jeśli czujesz się zmęczona, organizm po prostu nie ma wystarczającej ilości wody. Pij więcej wody, a twoja skóra będzie nawilżona. A więc młodsza!

WIĘCEJ: Przestępcy twojej skóry istnieją!

Piękna cera – czy pomidory pomogą pozbyć się zmarszczek?

pomidory na zmarszczki

Zmarszczki są naturalnym procesem starzenia się. Ale można odroczyć to starzenie się i walczyć ze zmarszczkami. Zmarszczki pojawiają się w wyniku uszkodzenia komórek skóry. W przypadku utrzymania dobrych komórek skóry zmarszczki nie pojawią się na twarzy. Jedz więcej pomidorów. Zawierają one duże ilości przeciwutleniaczy, które pomagają zmniejszyć uszkodzenia komórek. Przygotuj sobie prostą sałatkę z pomidorów i szpinaku. Posyp słonecznikiem i migdałami. Nasiona te zawierają witaminę E, która również pomaga w walce ze zmarszczkami.

Piękna cera – owoce jagodowe poprawią koloryt skóry

jedzenie jagód

Jak wygląda zdrowa skóra? Ma dobry kolor i połysk. Aby tak się stało, sięgnij po dietę pełną jagodowych owoców, takich jak truskawki, maliny, jagody, jeżyny. Mają one duży wpływ na komórki skóry. To sprawia, że staje się ona elastyczna i promienna.

Piękna cera – skóra wokół oczu uwielbia żywność z przeciwutleniaczami

dbanie o skórę w okół oczu

Jak wiecie nasze oczy są zwierciadłem duszy. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa. To wymaga szczególnej opieki. Do pielęgnacji skóry oczu potrzeba żywności z przeciwutleniaczami. Możesz łatwo zrobić sałatkę z ugotowanej czarnej fasoli i kukurydzy. Dodaj ostrą paprykę, oliwę z oliwek i polej to wszystko świeżo wyciśniętym sokiem z limonki, przypraw na koniec pieprzem i solą. Taka sałatka jest nie tylko smaczna, ale również bardzo przydatna. Skóra wokół oczu będzie zawsze wyglądać młodo i świeżo.

źródło: wwPiw.wmnlife.com

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany