Marion: FARBY NATURA STYL Z REGENERUJĄCĄ ODŻYWKĄ 3 W 1

farba do włosów

Pielęgnacja i ochrona włosów już w trakcie farbowania? To możliwe. Dzięki farbom natura styl firmy Marion.

Jedyna farba do włosów na rynku w tej kategorii cenowej z REGENERUJĄCĄ ODŻYWKA 10ml.  zapakowaną w osobną saszetkę. Naturalne składniki proteiny ryżu i jedwabiu – chronią i odżywiają włosy już w trakcie farbowania.

– Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający blask.

– Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry i włosów.

Doskonałe pokrycie siwych włosów

Dzięki innowacyjnej formule oraz super trwałym pigmentom koloryzującym  będziesz mogła przez długi czas cieszyć się głębokim, naturalnym i intensywnym, kolorem, który doskonale pokrywa siwe włosy. Specjalnie opracowane receptury farb zawierają gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos.

INNE: Marion – Soczyste maseczki do twarzy

Natura Styl uzupełniona została o saszetkę z Regenerującą odżywką zawierającą kompleks COLOUR RESTORE o potrójnym działaniu pielęgnacyjnym: Odbudowa, ochrona  i głęboki połysk. Odżywka z kompleksem Colour Restore (poj. 10ml), zapewnia ochronę koloru, poprawia kondycję i odżywienie włosa po szkodliwych zabiegach, podkreślając intensywność oraz blask koloru.

Seria farb dostępna jest w 19-stu kolorach.

Cena: ok. 5,80 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany