Manicure hybrydowy hi hybrid – zestaw startowy

manicure hybrydowyManicure hybrydowy to prawdziwe szaleństwo. Z pewnością przypadnie dziewczynom do gusty zestaw startowy. Ten firmy hi hybryd jest super!

Manicure hybrydowy: przygotuj dłonie

Własnoręcznie zrobiona maseczka i peeling z wykorzystaniem oliwy z oliwek, brązowego cukru i soku z cytryny doskonale wygładzą dłonie, nawilżą i poradzą sobie z problemem suchej i szorstkiej skóry. Dodatek cytryny sprawi, że rozjaśnią się również przebarwienia, które często pojawiają się pod wpływem słońca. Skóra stanie się miękka i elastyczna, a dobroczynne składniki zawarte w oliwce czy soku z cytryny wpłyną również doskonale na kondycję paznokci.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Jak odbudować paznokcie po manicure hybrydowym

Możesz mieć piękne paznokcie

Teraz czas na manicure hybrydowy 

Kiedy dłonie wchłoną już wszystkie dobroczynne składniki z peelingu i maseczki czas na domowy manicure! Tu fantastycznie sprawdzi się zestaw startowy hi hybrid, dzięki któremu same zrobicie piękny manicure hybrydowy! Wykonanie go jest banalnie proste, a w zestawie znajdziecie wszystko, co potrzebne do przygody z hybrydą.

Na koniec wybierzcie któryś z kolorów z kolekcji: Party , Sport, TravelDate i stwórzcie na paznokciach niepowtarzalne stylizacje!

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany