Mango i Ananas – suszone owoce Bakalland

bakalland

Któż z nas nie chciałby przenieść się w tropikalne klimaty? Wystarczy sięgnąć po Mango i Ananas wprost z plantacji w egzotycznej Tajlandii. To nowe owoce Bakalland.

Soczyste mango

Mango Bakalland pochodzi z najlepszych tajskich plantacji zlokalizowanych w klimacie zwrotnikowym. Nazywany w Indiach „owocem bogów” rośnie w gorącym słońcu na długowiecznych, nawet 300-letnich drzewach. Dorodne i duże, soczyste plastry specjalnej odmiany mango to bogactwo błonnika, witaminy A oraz wapnia. Ta egzotyczna bakalia sprawdzi się jako wyszukana, zdrowa przekąska na co dzień i niecodzienny dodatek do słodkich deserów, dań wytrawnych lub sałatek.

Cena: 7,99 zł (70 g)

INNE: Wiśnia Soczysta od Bakalland

Aromatyczny ananas

Aromatyczne i soczyste ananasy rosną w słonecznych rejonach strefy zwrotnikowej. Owoc wyrasta na szczycie krótkiej łodygi pokrytej rozetą kolczastych liści na plantacji w słonecznej Tajlandii. Całe krążki ananasa to nowy sposób serwowania suszonego owocu, najbliższy świeżej formie podania. Soczyste i jędrne plastry sprawdzą się jako wyszukana przekąska bogata w błonnik, będący nieodłącznym elementem zdrowej diety. Będą też niecodziennym dodatkiem do domowych wypieków, deserów i sałatek.

Cena: 5,99 zł (70 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany