Makijaż: nowość do konturowania od Revers Cosmetics

makijażMakijaż aby był dobrze zrobiony potrzebne są kosmetyki do konturowania. Bronzer, róż oraz rozświetlacz w kompaktowych zestawach, które mogą towarzyszyć nam wszędzie to jeden z niezbędników w naszej kosmetyczce. W tym sezonie marka Revers Cosmetics wprowadza nowość – paletę LUMI STROBING łączącą trzy wypełnione błyszczącym pigmentem rozświetlacze.

Makijaż: LUMI STROBING Professional Highlighter Palette

Najnowsza propozycja marki Revers Cosmetics to zestaw trzech odcieni rozświetlaczy wypełnionych błyszczącym pigmentem. Dzięki kremowo-pudrowej formule, wszystkie odcienie idealnie blendują się i pozostawiają na twarzy perfekcyjny, ultrabłyszczący połysk. Wszystkie odcienie zastosowane w palecie posiadają rozświetlające mikrocząsteczki tworzące na skórze modny efekt tafli. Rozświetlacze można ze sobą łączyć lub nakładać oddzielnie na twarz i ciało, aby rozświetlić skórę promiennym blaskiem.

Dla delikatnego i naturalnego lub intensywnego efektu Lumi Strobing Professional Highlighter Palette daje możliwość stopniowego budowania krycia. Jednocześnie wysoka zawartość pigmentów i niezwykle lekka formuła sprawiają, że makijaż jest długotrwały. Zestawy dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych.

Sposób użycia: przy pomocy pędzla nanieś niewielką ilość dowolnego rozświetlacza na kości policzkowe, w okolicy łuku brwiowego, na łuk kupidyna, w kąciki oczu. Następnie delikatnie rozetrzyj.

Cena: 14,99 zł

Makijaż: HDBEAUTY PRO Contour Palette

Po ten rodzaj palety do konturowania twarzy kobiety sięgają wyjątkowo chętnie, łączy bowiem w sobie spektakularny rozświetlacz z efektem „glow blur”, satynowy róż do policzków, oraz aksamitnie matowy bronzer. Zestaw stworzony przez Revers Cosmetics pozwala perfekcyjnie podkreślić kości policzkowe, wymodelować nos i stworzyć idealną linie żuchwy, w kilku prostych krokach.

Lekka mineralna formuła HDBEAUTY PRO CONTOUR PALETTE łatwo się blenduje nie tworząc plam i smug. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania codziennego makijażu, jak i na wielkie wyjścia. Paleta dostępna w czterech zestawach kolorystycznych.

Sposób użycia: rozświetlacz rozjaśni łuk brwiowy, wewnętrzny kącik oka, górną partię policzków, oraz tzw. łuk kupidyna. Satynowy róż w naturalny sposób podkreśli policzki oraz doda twarzy młodzieńczego kolorytu. Puder brązujący zdefiniuje kości policzkowe i ociepli koloryt cery.

Cena: 14,99 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany