„Magia świat” z MARKĄ CZAS NA HERBATĘ

magia-swiat

Święta Bożego Narodzenia to czas różnorodnych zwyczajów, tradycyjnych potraw, wzajemnych życzeń i prezentów. Przede wszystkim jednak, jest to wyjątkowy moment bycia razem. Z myślą o nadchodzących świętach, marka Czas na Herbatę przygotowała herbacianą kompozycję „Magia Świąt”.

Gwiazdkowy przysmak

Świąteczna atmosfera pełna zapachu świerku, kolorowych dekoracji, kolęd i spotkań z bliskimi sprawia, że co roku niecierpliwie jej wyczekujemy. Marka Czas na Herbatę, czerpiąc inspiracje właśnie z gwiazdkowego klimatu, stworzyła kompozycje herbaciane, które z pewnością zachwycą wszystkich zgromadzonych przy wigilijnym stole. Pierwsza z nich to „Magia Świąt”, pełna smakowitej czarnej herbaty OP, grejpfruta, mango, czerwonego pieprzu, goździków oraz wieńczących całość gwiazdek anyżu. Propozycja ta sprawdzi się zarówno podczas gwiazdkowej kolacji jak i śniadania.

INNE: Magiczny poranek z herbatami marki Czas na Herbatę

W ofercie marki Czas na herbatę znajdziemy również harmonijne połączenie owocowej witalności jagód Inków, pomarańczy, kwiatu granatu oraz imbiru, palczatki i goździka z zieloną herbatą Gunpowder o nazwie „Zimowy czar”. Zwieńczeniem tej kompozycji są dodane do niej cukrowe płatki śniegu, które nadają jej bożonarodzeniowego charakteru.

Cena: 13,95 zł (50 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany