Łupież nie ma szans z linią HEAD & SHOULDERS SUPREME

lupiezŁupież miało przynajmniej raz w życiu aż 73 procent Polaków. Oprócz białych płatków widocznych na ubraniach, najczęściej spotykanymi objawami są suchość, swędzenie i podrażnienie. To oznaki, że skórze głowy brakuje równowagi i potrzebuje wsparcia. Nowa linia formuła Head & Shoulders Suprême Dual Oils poradzi sobie z tym.

Łupież nie kończy się tylko na głowie

Łupież ma też niebagatelny wpływ na życie i samopoczucie osób, które borykają się z tym problemem. Dla około 80 proc. ludzi jest przyczyną dyskomfortu psychicznego i odbiera pewność siebie. Na szczęście z łupieżem i towarzyszącymi mu objawami można sobie łatwo poradzić, stosując szampon przeciwłupieżowy. Z pomocą przychodzi najnowsza linia Head & Shoulders Suprême, która pomaga pozbyć się tego irytującego problemu z głowy, zapewniają nawilżenie włosów i skalpu oraz nawet do 100 proc. ochronę przeciwłupieżową.

Head & Shoulders Suprême łączy moc składnika aktywnego, jakim jest pirokton olaminy, z odpowiednio dobraną do rodzaju włosów mieszanką olejów roślinnych. To idealna propozycja dla osób o suchej i bardzo suchej skórze głowy z tendencją do łupieżu. Produkty łagodzą podrażnienia i przywracają jej naturalną równowagę, jednocześnie nawilżając włosy. Ich skuteczność przeciwłupieżową potwierdza Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Łupież – co zawiera nowa linia

Na całą kolekcję składają się cztery różne warianty szamponów i odżywek dedykowanych dla każdego typu włosów i skóry głowy. Każdy produkt zawiera bogaty w składniki odżywcze olejek arganowy, który od wieków jest stosowany w pielęgnacji ze względu na swoje cudowne, nawilżające właściwości. W większości produktów z nowej kolekcji (z wyjątkiem wariantu Suprême Purify & Volume) znajdziemy również drugi olejek dostosowany do potrzeb włosów i skóry głowy.

  • Szampon i odżywka Suprême Moisture z olejkiem arganowym i olejkiem kokosowym – Idealne połączenie dla osób z suchą i bardzo suchą skórą głowy. Ta gama produktów ukoi i uspokoi skalp, przynosząc mu nawilżenie.
  • Szampon i odżywka Suprême Repair z olejkiem arganowym i olejkiem z awokado – Najlepsza formuła przeznaczona dla osób potrzebujących intensywnego nawilżenia przesuszonych końcówek włosów i suchej skóry głowy. Moc tych składników sprawi, że staną się one miększe, niż kiedykolwiek.
  • Szampon i odżywka Suprême Strength z olejkiem arganowym i ekstraktem z bambusa – Ten bohaterski duet w dziedzinie pielęgnacji włosów pomoże, gdy skóra głowy i włosy będą potrzebowały zastrzyku energii – dzięki nim włosy będą wzmocnione, zrewitalizowane oraz zdrowe.
  • Cleanser do wstępnego mycia, szampon i odżywka Suprême Purify & Volume z olejkiem arganowym – Dzięki mocy olejku arganowego zapomnisz o łupieżu i pięknie nawilżysz włosy bez obciążenia.
Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany